تماس با ما: 09132009890

نمایندگی جنرال الکتریک

Project Info
  • Construction Date: March 2014
  • Location: Paris, France
  • Values: $270,000
  • Category: جنرال الکتریک
Project Details

Nullam sed ex tempus velit dignissim tincidunt eu non tellus. Aliquam mollis quam ex, nec pharetra dolor mattis nec. Morbi ac scelerisque mauris. Sed ornare elementum ligula sed fermentum. Donec posuere efficitur erat quis tempor. Nam rutrum augue in lorem vehicula interdum. Sed molestie dolor malesuada lobortis ullamcorper. Donec varius augue ipsum, id fermentum metus aliquam sed. Etiam malesuada magna quis justo laoreet faucibus.

More Project Details

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در اصفهان

تعمیر و سرویس یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در اصفهان ,

خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در اصفهان ,  فروش قطعات یخچال ساید جنرال , نمایندگی سرویس جنرال الکتریک اصفهان , تعمیرگاه یخچال آمریکایی جنرال الکتریک (پروفایل) در اصفهان , نمایندگی رسمی تعمیر یخچال جنرال الکتریک General Electric اصفهان , فروش فیلتر داخلی یخچال جنرال الکتریک , تعمیر و سرویس یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در اصفهان , نمایندگی فروش برد یخچال جنرال الکتریک در اصفهان , تعویض فن فریزر یخچال ساید جنرال الکتریک , شارژ گاز یخچال , مشکل گرم شدن یخچال فریزر جنرال تعمیر و سرویس کندانسور تعویض کمپرسور , تعمیر یخچال در محل نمایندگی اصفهان , قیمت فیلتر یخچال جنرال الکتریک , نمایندگی فروش فیلتر داخلی ساید جنرال الکتریک در اصفهان

تعمیر برد و مشکل خاموش شدن یخچال ساید جنرال

تنظیم درجه یخچال و سیستم خنک کننده یخچال :تنظیم كنترل دما یخچال و فریزر ساده ترین راه برای تعیین اینکه کدام کنترل باعث تعیین مدت کار کمپرسور و در اثر کارایی آن می شود ، کل یخچال و فریزر چقدر سرد می شود ، جستجوی درجه (ولوم) با نشانگر OFF روی کنترل است.
در شروع اولیه ، هر دو درجه (کنترل) مواد غذایی و فریزر باید در تنظیمات عادی یا تنظیمات نقطه میانی تنظیم شوند. کنترل های دما را می توانید در قسمت پشتی از محفظه مواد غذایی تازه ، در نزدیکی بالای محفظه مواد غذایی تازه یا در دیسپلی مشاهده کنید.

مدل هایی با دو کنترل – تنظیمات عادی 0تا 5 یا cold وwarm خواهد بود.
مدل هایی با کنترل تک – تنظیم عادی 5 خواهد بود.
کنترل های الکترونیکی مدل ها – تنظیمات عادی 0 و 37 خواهد بود.
24 ساعت صبر کنید تا درجه حرارت در هنگام شروع اولیه یا هنگام تنظیم تنظیم شود. دما را در هر محفظه بررسی کنید. در این مرحله ممکن است تغییرات دما ثابت شود.
در مواقعی که مواد غذایی زیاد (مانند تعطیلات) یا در ماه های گرم تابستان ممکن است به نظر برسد که برای کنترل سردتر کل یخچال و فریزر ، سوپر کول را فعال کنید. شما بهترین تنظیمات را برای پاسخگویی به نیازهای خود از طریق تست یخچال می توانید انجام دهید.

یخچال فریزر پایین جنرال الکتریک :
کنترل دمای مواد غذایی در یخچال : فریزر هوای سرد را برای هر دو محفظه تأمین می کند. هوای سرد از طریق فریزر به محفظه مواد غذایی تازه منتقل می شود. کنترل مواد غذایی تازه با کنترل میزان هوای سرد که در محفظه غذای تازه جاری می شود ، سد بین دو بخش را تنظیم می کند.
کنترل های فریزر: هرچه تنظیم بالاتر باشد ، کمپرسور طولانی تر می شود و در نتیجه هر دو بخش سردتر می شوند. تنظیم فریزر زمان کار کمپرسور و فن فریزر را تعیین می کند.
در مدلهایی که برای تنظیم دما یخچال یا فریزر را فشار می دهید (فلش های جداگانه از بالا و پایین ندارد) ، تنظیم دما فقط به یک جهت می رود. هنگام فشار دادن روی یخچال یا فریزر ، تنظیم دما تا زمانی که به حداکثر حد برسد بالا می رود و سپس در کمترین حد شروع می شود.

این ویدئو نحوه استفاده از کنترل های دما در یخچال های فرانسوی را برای تنظیمات دما نشان می دهد.

یخچال ساید بای ساید :
درجه های فریزر: فریزر هوای سرد را برای هر دو محفظه تأمین می کند. هوای سرد از طریق فریزر به محفظه مواد غذایی داخل یخچال منتقل می شود. کنترل فریزر با کنترل میزان هوای سرد که درون محفظه یخچال هوای تازه جاری می شود ، دمپر را بین دو محفظه تنظیم می کند.
کنترل مواد غذایی تازه: کنترل مواد غذایی تازه تعیین می کند که کمپرسور چقدر طول می کشد ، و در واقع ، هر دو محفظه چقدر سرد بشود.

یخچال های که از 1995 به بعد ساخته شده اند:
سیستم برودت مواد غذایی: فریزر هوای سرد را برای هر دو محفظه تأمین می کند. هوای سرد از طریق فریزر به محفظه یخچال منتقل می شود. کنترل مواد غذایی تازه با کنترل میزان هوای سرد که در محفظه غذای تازه جاری می شود ، سد بین دو بخش را تنظیم می کند.
کنترل های فریزر: هرچه تنظیم درجه سردتر و بالاتر باشد ، کمپرسور طولانی تر می شود و در نتیجه هر دو بخش سردتر می شوند. تنظیم فریزر زمان کار کمپرسور و فن فریزر را تعیین می کند. خاموش کردن درجه فریزر به حالت خاموش ، کمپرسور را خاموش می کند و در نتیجه ، خنک کننده را در هر دو بخش مواد تازه و فریزر خاموش می کند.
توجه: این مدل هایی هستند که دارای کنترل شماره ای هستند. در مدل های کنترل تک ، یک سکه را در وسط شماره گیری داخل شکاف قرار دهید و درجه را تنظیم کنید.
نحوه تنظیم کنترل دما در یخچال آمریکایی پروفایل جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC Profile

نمایندگی خدمات و تعمیر یخچال پروفایل در اصفهان

تعمیر برد یخچال پروفایل در اصفهان / نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید پروفایل در اصفهان

تعمیرگاه مجاز یخچال جنرال الکتریک general electric اصفهان

اگر لامپ های داخل یخچال روشن است ولی صدای فن فریزر از داخل یخچال شنیده نمی شود این مشکل مربوط به قسمت برد اصلی یخچال ساید جنرال می باشد.

همچنین زمانی که چراغ های داخل یخچال روشن است ولی سرمایی نداشته باشد عیب از برد دستگاه می باشد.

نمایندگی GENERAL ELECTRIC اصفهان

 

مشکل آب ندادن یخچال ساید جنرالالکتریک
عیب یابی مشکلات قسمت  آب یخچال و آبریز ساید بای ساید جنرال الکتریک
داشتن یخچالی که در واقع آب سرد و تصفیه شده بدهد عین خواب دیدن یک عاشق است که عشق را تصور می کند. و نبودن آب تصفیه سالم در یخچال شما می تواند شما را از بین ببرد به طوری که وقتی کار شما متوقف شود احساس می کنید که روز شما خراب شده است. اما هرگز نگران نباشید ، زیرا اغلب اصلاحات ساده ای وجود دارد که می توانید خود آن را عیب یابی و برطرف کنید. در اینجا چند مورد وجود دارد که می توانید امتحان کنید که آیا دستگاه و سیستم آب در یخچال شما کار می‌کند یا خیر :

منبع آب یخچال را پر کنید
اگر یخچال نو و جدیدی دارید ، ممکن است برای پر کردن کامل مخزن آب ، به مدت سه دقیقه اهرم دستگاه پخش آب را به پایین فشار دهید. معمولاً این مخزن در داخل یخچال قرار دارد اما به مارک و مدل دستگاه شما بستگی دارد. یخچال و فریزرهای ساید بای ساید همگی دارای مخزن شلنگی در یخچال هستند.

مطمئن شوید که شلنگ آب به یخچال شما وصل شده است
این یک مشکل شایع و اساسی است. شیر آب خط قبل از کارکرد ویژگی آب باید به یخچال شما متصل شود. اطمینان حاصل کنید که این دریچه در دیوار به یخچال و فریزر وصل یا باز شده باشد. به منظور دریافت آب از یخچال و فریزر باید این شیر تمام راه را باز کرد.

شلنگ آب  خم شده تا شده یا فشرده شده
اگر خط آب وصل است اما هنوز قادر به گرفتن آب از یخچال نیستید ، مطمئن شوید که هیچ گرفتگی در شیر آب وجود ندارد و خم نشده است. از آنجا که این خطوط آب در پشت یخچال قرار دارند ، اگر اخیراً دستگاه را از دیوار جدا کرده اید ، ممکن است هنگام فشار آوردن یخچال به جای خود خط لوله آب را له کرده باشید.

مسیر آب منجمد
اگر خط آب و مسیر یخ بزند ، آب نمی تواند از طریق یخچال و لیوان شما جاری شود. این مشکل را امتحان کنید: ابتدا یخچال را از برق جدا کرده و خط آبرسانی را پیدا کنید. با دمیدن هوا گرم بر روی خط ، آن را با نرم کننده آغشته کنید تا نرم و ذوب شود. این باید کارش را تمام کنه!

فیلتر داخلی گرفته است
اگر فیلتر شما مسدود شده باشد ، ممکن است آب به هیچ وجه بیرون ندهد یا ممکن است خیلی آهسته با فشار کم خارج شود. اگر مدتی فیلتر داخلی را تعویض نکرده اید ، قرار دادن فیلتر جدید باید مشکل را برطرف کند. فیلترها باید هر شش ماه عوض بشوند. یک چراغ قرمز که نیاز به فیلتر جدید را نشان می دهد در چندین مدل یخچال موجود است ، بنابراین چراغ فیلتر یخچال خود را بررسی کنید و در صورت لزوم فیلتر را تعویض کنید.

فروش انواع فیلتر یخچال ساید باید ساید جنرال الکتریک در اصفهان , تعویض فیلتر داخلی یخچال ساید جنرال الکتریک در اصفهان , قیمت انواع فیلتر یخچال ساید جنرال الکتریک , قیمت فیلتر لیوانی یخچال جنرال الکتریک , قیمت فیلتر موشکی یخچال ساید جنرال الکتریک , نمایندگی فروش فیلتر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

تماس با ما 09132009890

 

Enter your keyword