تماس با ما: 09132009890
0 Items - £0.00
0
  • No products in the cart.

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک در شیراز

فروش قطعات یخچال ویرپول whirpool
قطعات یدکی یخچال آمریکایی ویرپول
هر مدل یخچال وسایل و قطعات و خاص خود را دارد. اگر به یک مکانیک خودرو بروید ، آنها برای پیدا کردن قطعات تعمیر مناسب ، باید از ساخت و مدل دقیق ماشین خود مطلع شوند. لوازم خانگی نیز همین طور هستند.
قطعات یخچال و فریزر ویرپول
قطعات یخچال ویرلپول Whirlpool
لامپ یخچال ویرپول – 40W لامپ 40 واتی دارای دو پایه است(لامپ دوفیشی ویرپول)
در بسیاری از مدل های یخچال ساید مورد استفاده قرار می گیرد. اگر لامپ فعلی شما سوخته یا شکسته شده است ، نیاز به تعویض آن دارید. این لامپ مخصوص یخچال ساید ویرپول است.
کشوی جامیوه یخچال ویرپول با کنترل رطوبت مدل : WP2188656این یخچال و فریزر مبدل اصلی نصب شده تعویض کشو برای مدل های مختلف یخچال های Whirlpool ، Kenmore ، Maytag ، KitchenAid ، Roper ، Crosley ، Amana ، Estate و Inglis است. برای نگهداری بهتر مواد غذایی کشوی تنظیم رطوبت جامیوه ای با کنترل رطوبت به شما امکان می دهد رطوبت موجود را تنظیم کنید ، که می تواند باعث افزایش عمر مواد داخل یخچال شما شود. اگر کشو پایین یخچال شما شکسته ، ترک خورده ، آسیب دیده و خورد شده ، نیاز به تعویض دارد. این جنس روشن و بادوام ساخته شده و دارای یک دسته سفید است و به صورت جداگانه فروخته می شود. هیچ ابزار لازم برای نصب نیست ، کافی است کشوی جدید را در داخل ریل قرار دهید.
کشو یخچال فریزر مدل WP2188664

کشوی گوشت تازه در یخچال GE

از این کشو می توان برای نگهداری گوشت یا سبزیجات استفاده کرد. کشو دریچه مجرای هوای دارد تا هوای سرد از فریزر را در داخل کشو جریان دهد. اگر می دانید مواد غذایی که در آن نگهداری می شود به سرعت خراب یا خشک می شود ، امکان دارد یک کشو شکسته یا خراب داشته باشید. کشو باید با سهولت باز و بسته شود. اگر کشو شما به راحتی باز یا بسته نمی شود ، لبه ریل هایی را که کشو در می‌رود را ، بررسی کنید. اگر ریل خراب نباشد ، کشو به خودی خود می تواند معیوب باشد و باید تعویض گردد.
قطعه زیر درب یخچال ویرپول مدل WP2182179 استپ درب یخچال
برآمدگی‌های درب به نگه داشتن درب در وضعیت صحیح کمک می کند. این برآمدگی در اطراف نقطه محوری درب نصب شده است و از یک سری پشته ها و دره ها ساخته شده است تا بتواند درب را در موقعیت خود نگه دارد. هنگامی که در را باز می کنید ، بادامک همیشه اینقدر درب را بلند می کند ، سپس به دره دیگری می افتد تا در را باز نگه دارد، سپس هنگامی که دوباره درب را می بندید ، درست قبل از اینکه دستگیره درب با کابینت برخورد کند ، درب به دره دیگری سقوط خواهد کرد که به بسته نگه داشتن درب کمک می کند. اگر یخچال شما از درب نزدیکتر استفاده می کند ، درب باید به تنهایی بسته شود. این قسمت به رنگ سیاه و از پلاستیک مشکی رنگ ساخته شده،.

خازن موتور یخچال ویرپول مدل WPW10662129
خازن استارت موتور به کمپرسور وصل می شود. این قسمت به شما کمک می کند تا ضمن حفظ دمای ثابت ، کمپرسور را خاموش و روشن کند تا همه چیز را در فریزر خود یخ زده نگه دارید. اگر یخچال و فریزر شما خیلی گرم است ، روشن نمیشود ، یا بخش فریزر شما خیلی گرم است ، شاید شما نیاز به تعویض خازن موتور داشته باشید. این یک قسمت اصلی OEM است. لطفاً به یاد داشته باشید که قبل از شروع تعمیر ، برق را از یخچال قطع کنید.
جابطری یخچال ویرپول مدل WPW10321304
جابطری درب به داخل درب یخچال شما متصل می شود تا بطری ها یا نوشیدنی ها را نگه دارد و با توجه به فضای مورد نیاز می توان آن را جابجا کرد. اگر جابطری ترک خورده است یا زبانه های آن شکسته ، شما نیاز به تعویض این قطعه دارید.

تایمر دیفراست یخچال ویرپول مدل W10822278
تایمر یخ زدایی 120 ولت ، 60 هرتز مانند یک ساعت عمل می کند ، بطور مداوم بین فعال کردن موتور و هیتر ضدبرفک پیشرفت می کند و متناوبا ادامه دارد، اگر یخچال و فریزر خیلی گرم است ، بخش فریزر خیلی گرم است یا فریزر برفک گرفته است، لازم است تایمر یخچال را عوض کنید. این یک قطعه اصلی در یخچال است پس سعی کنید یک تایمر باکیفیت استفاده کنید.

دسته کنترل یخساز یخچال ویرپول
اهرم یخساز مدل جنرال

این قسمت برای کمک به گفتن سازنده یخچال فریزر استفاده می شود. همچنین المنت ، شیر برقی آب ، اندازه مکعب و بیرون دادن یخ را کنترل می کند. مونتاژ کنترل در زیر پوشش سفید یخ ساز قرار دارد. اگر یخ ساز بیش از حد یخ تولید می کند یا به هیچ وجه یخ نمی سازد ، شاید لازم باشد که مونتاژ کنترل را جایگزین کنید. موتور جداگانه فروخته نمی شود، لطفاً قبل از شروع تعمیر مطمئن شوید که برق را از یخچال جدا کرده‌اید.
جایگزین یخ ساز یخچال ویرپول

نمایندگی یخچال جنرال الکتریک  شیراز GENERAL ELECTRIC

تعمیر یخچال جنرال الکتریک پروفایل فروشگاه فیلتریخچال و تعویض فیلتر یخچال ساید باید ساید پروفایل , قیمت فیلتر اصلی یخچال آمریکایی پروفایل جنرال الکتریک , تعمیر یخچال و سرویس ساید بای ساید در منزل , قیمت شارژ گاز یخچال خارجی در منزل , تعویض کمپرسور اصلی یخچال پروفایل , قیمت موتور یخچال ساید بای ساید پروفایل (جنرال الکتریک) ,  نمایندگی مجاز تعمیر یخچال جنرال الکتریک (پروفایل ) .

خدمات تعمیر و سرویس یخچال جنرال در شیراز

نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک شیراز
فروش قطعات یخچال جنرال الکتریک General Electric

قطعات اصلی یخچال ساید جنرال الکتریک در شیراز

هر مدلی از یخچال روش های تعمیر به خود را دارد. اگر به یک مکانیک خودرو بروید ، آنها برای پیدا کردن قطعات تعمیر مناسب ، باید از ساخت و مدل دقیق ماشین خود مطلع شوند. لوازم خانگی جنرال الکتریک تقریبا مثل یکدیگر هستند.

قطعه های یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در شیراز

یخ ساز مدل جنرال الکتریک پروفایل
یخساز برای تولید یخ در یخچال فریزر شما استفاده می شود. یخساز آب را از شیر ورودی دریافت می کند و تا زمانی که قالب های یخ تشکیل شود یخ می زند. پس از یخ زدن آب ، مکعب ها از قالبهای یخساز خارج می شوند. یخ ساز این روند را تا زمانی که ظرف یخ به حد مجاز برسد ، ادامه خواهد داد. اگر یخ ساز شما در حال ساختن یخ نیست ممکن است نیاز به تعویض این قطعات باشد :
برد، فیلتر داخلی خراب، شیر برقی و خود یخساز
سنسور دما
سنسور حسگر دما که به عنوان ترمیستور نیز شناخته می شود ، به تشخیص دمای داخل یخچال کمک می کند و اطلاعات را به برد ارسال می کند. اگر یخچال شما خیلی گرم است یا به درستی خنک نمی شود ، ممکن است نیاز به تعویض سنسور دما داشته باشید.

سوئیچ درب لامپ یخچال
سوئیچ چراغ یخچال هنگام باز کردن یا بستن درب یخچال ، چراغ داخلی را خاموش و روشن می کند. سوئیچ چراغ نیز در صورت باز شدن درب یخچال مانع از خروج هوای سرد می شود. اگر سوئیچ شکسته یا چراغ هنگام باز شدن درب روشن نمی شود ، ممکن است نیاز به تعویض سوئیچ داشته باشید. این سوئیچ به رنگ سفید است و سایز آن کوچک است ۲*۳ سانتی متر

فن موتور یخچال جنرال الکتریک
یک فن کندانسور مکنده که هوا از قسمت کندانسور به کمپرسور می زند، در صورت لق بودن شافت فن باید تعویض گردد.

فیلتر داخل تصفیه آب یخچال
در صورتی که شما هرگز یخچال را تا به حال سرویس نکرده اید و فشار آب یخچال شما بسیار کم است احتیاج به تعویض فیلتر داخل یخچال است . عوض نکردن فیلتر یخچال نیز ممکن است باعث شود که یخچال ساید شما به درستی آب ندهد و یخساز به درستی کار نکند.
شرکت جنرال الکتریک تولید کننده یخچال پروفایل توصیه می کند فیلتر آب یخچال خود را هر شش ماه یک بار عوض کنید تا از سالم بودن آب یخچال استفاده کنید.

فن موتور جنرال الکتریک
فن سرامیکی 13 ولتی در قسمت پشتی یخچال قرار دارد و هوا از سمت کندانسور یخچال می کشد. کندانسور یخچال گرما را به هوای سرد تبدیل می کنند ، و گاز سرد را به اواپراتور می‌برد. اگر فن پشت خراب باشد ، فریزر و قسمت لاستیک ها خیلی گرم می شود زیرا گاز در حال گردش است و گاز خنک به قسمت فریزر نرفته و سرما کم می شود. .

نمایندگی یخچال ساید جنرال الکتریک در شیراز

فروش فیلتر یخچال جنرال الکتریک در شیراز
فروش قطعه یخچال آمریکایی پروفایل در شیراز
نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در شیراز
فروش فیلتر داخلی یخچال جنرال الکتریک در شیراز
تعمیر قطعات یخچال ساید جنرال پروفایل در شیراز
نمایندگی یخچال پروفایل شیراز
تعویض فن فریزر یخچال پروفایل در شیراز

تعمیر قطعات یخچال general electric در شیراز

فروش قطعات یخچال آدمیرال مای تگ میتگ وایت هاوس مابه وستینگ هوس جنرال در شیراز
نمایندگی فروش فیلتر یخچال ساید جنرال الکتریک پروفایل ویرپول کنمور آدمیرال آمانا مای تگ وایت هاوس مابه در شیراز
نمایندگی ویرپول شیراز ,  نمایندگی جنرال الکتریک شیراز,  نمایندگی آدمیرال شیراز,  نمایندگی خدمات ویرپول شیراز استخدام نیروی کار جهت تعمیرات یخچال 09132009890

یخچال گرم شده یا سرمایش یخچال فریزر کم شده

مشکلات یخچال جنرال الکتریک پروفایل 

فریزر  پروفایل سرما ندارد، طریقه تعمیر یخچال و برخی از عیب یابی یخچال فریزر ساید پروفایل آمریکایی:
گرم شدن یخچال فریزر جنرال الکتریک و مشکل سرما نداشتن یخچال پروفایل profile :
در این قسمت نحوه عیب یابی یخچالی که گرم شده که سرمای خود را از دست داده است ، آورده ایم.
این راهنمای گام به گام به شما نشان می دهد که چگونه مشکل را شناسایی کنید و بدون احتیاج به تعمیرکار، مشکل را حل کنید. حتی اگر تعمیر به یک تکنسین حرفه ای نیاز داشت ، شما قادر خواهید بود مشکل را به آنها بگویید، بنابراین باعث صرفه جویی در وقت و هزینه آن تعمیرکار است.

تعمیر یخچال آمریکایی جنرال در شیراز

ابزار مورد نیاز:انبر دست سیم چین پیچ گوشتی 1/4
و ستاره بکس 8، ۴سو، و…
پنکه اواپراتور و / یا فن کندانسور
مشکل: یخچال خنک نمی شود
چندین دلیل احتمالی وجود دارد که یخچال و فریزر شما سرد نکنه و یا بستنی فریز و صفت نمی شود. قبل از اینکه تعمیرات پیچیده تری انجام دهید ، اگر یخچال شما خنک نمی شود و اگر فریزر سرد نمی کند ، این اصلاحات ساده را امتحان کنید:

اطمینان حاصل کنید که یخچال فریزر داخل برق هست و برق به یخچال می رسد. وقتی درب را باز می کنید باید روشن شود.
ترموستات را بررسی کنید تا مطمئن شوید اشتباهأ رو حالت خاموش نباشد. اگر ترموستات یخچال و فریزر شما کار نمی کند ، با تکنسین تعمیر تماس بگیرید.
مطمئن شوید دریچه در پشت یخچال توسط مواد غذایی یا گوشت و سبزی مسدود نشده اند، پنکه های (فن) برای گردش هوای سرد باید روشن باشند.

خاک گرفتگی و مسدود شدن لوله های مشکی کندانسور یخچال جنرال

درب قاب پشت یخچال را باز کنید. خاک گرفتگی و مسدود شدن لوله های مشکی کندانسور می توانند باعث خنک شدن ضعیف گرم شدن موتور یخچال شوند. خوب مشاهده کنید که هیچ چیز در پروانه فن کندانسور گیر نکرده باشد و به راحتی بچرخد ​​(مدل هایی که کندانسور گرد کنار موتور یخچال ندارند فن کندانسور ندارند). برای تمیز کردن کندانسور یخچال جنرال الکتریک برق یخچال را جدا کرده و از برق بکشید. پره های فن را تمیز کرده و فن را با دست بچرخانید تا ببینید که گیر نکرده باشد. برق یخچال را وصل کنید و مطمئن شوید که فن هنگام کار موتور کار می کند. اگر فن موتور کار نمی کند :
فن فریزر یخچال را تعویض كنید.

عیب یابی یخچال جنرال 

نکاتی برای عیب یابی یخچال و فریزر برای کمک به شما در رفع مشکل در صورت خنک نشدن یخچال شما اگر می توانید صدای کمپرسور را بشنوید ، اگر یخچال خنک نمی شود ، احتمالاً مشکل این است که یا لوله های گاز فریزر اواپراتور برفک یا یخ زده یا یک فن اواپراتور فریزر سوخته یا پروانه فن از جا در آمده. فن 9.7 ولت اواپراتور معمولاً وقتی شروع به خراب شدن می کنند ، صدای جیر و جیر می کنند . شما می دانید که در هنگام باز کردن درب فریزر ، سر و صدای بلندتر می شود. لوله اواپراتور گاز و فن فریزر جنرال الکتریک در پشت یک صفحه فلزی در محفظه فریزر قرار گرفته اند.

برفک زدن یخچال آمریکایی جنرال 

اگر صفحه فریزر را باز کرده اید و لوله ها را کاملاً پر از برفک و یخ میبینید ، همه چیز را از فریزر و یخچال خارج کنید ، یخچال را از برق بکشید و بگذارید تا ۲۴ ساعت درب آن باز باشد. چند حوله دستی را برای جمع کردن آبی که ممکن است روی زمین نشت کند ، نگه دارید. اگر همه یخ زدگی از بین برود ، یخچال را دوباره به آن وصل کنید. در صورت کار ، مشکل ممکن است یک تایمر دیفراست در مدل های قدیمی ، المنت هیتر یخ زدایی یا سنسور دیفراست و ترمودیسک باشد . تعویض این قسمت ها دشوار نیست ، اما دانستن اینکه کدام یک از این موارد معیوب است ، نیاز به تخصص دارد که در اینجا نمی توانیم آن را بپوشانیم. اگر مشکوک با این قسمت ها هستید با یک تکنسین تعمیر تماس بگیرید.

فن کندانسور یخچال جنرال الکتریک

معمولا فن موتر کندانسور یخچال جنرال الکتریک وایت هاوس مابه ، که در قسمت پشت کف شاسی اکثر یخچال ها قرار دارد ، هنگامی روی کار می آیند که سنسور برد بخواهد سرمایش یخچال فریزر بیشتر شود. اگر صدای فن را نشنیدید ، می تواند به معنای گیر افتادن و فرسودگی فن کندانسور باشد یا اینکه برد اینورتر، برد اصلی یا کمپرسور خراب است.
طریقه تعویض فن فریزر اواپراتور یخچال جنرال الکتریک :

مراحل تعویض فن ۹ و ۷ ولت جنرال الکتریک

کشو ها و ریل ها را بردارید
یخ خورد کن و یخساز را باز کنید
بعد از آن صفحه اواپراتور یخچال و برای دسترسی به فن فریزر ، قاب لاکی را باز کنید، ممکن است پیچ ها زنگ زده باشند.

مرحله دوم
فن پنکه را باز کنید
اگر یخچال و فریزر شما دارای یک پوشش فن است ، پیچ هایی را که در جای خود قرار دارد ، باز کنید. سپس برای رسیدن به فن ، درپوش را بردارید.
یخچال را از دیوار جدا کنید ،در پشت یخچال قرار بگیرید و صفحه فلزی در پشت قسمت پایین آن بردارید تا به کمپرسور و فن کندانسور دسترسی پیدا کنید. یخچال بعدی را وصل کرده و منتظر بمانید تا کمپرسور روشن شود. فن هم باید وارد شود. اگر کمپرسور کار کند اما فن کار نمی کند یا اگر فن سر و صدایی ندارد ،فن کندانسور باید تعویض شود. اگر فن کار نمیکنه و کمپرسور داغ است ، یخچال را از برق بکشید و یک پنکه روی موتور تنظیم کنید تا موتور را خنک کند. صبر کنید تا کمپرسور خنک شود و دوباره امتحان کنید. اگر کمپرسور کار کند اما فن کار نمی کند ، فن خراب است. یخچال را از برق جدا کرده و فن را عوض کنید. اگر هیچ کدوم (نه موتور و نه فن) روشن نشده ، ممکن است به برد، دستگاه برق موتور و کمپرسور مربوط باشد. برای اطلاع با یک تکنسین خرابی یخچال حرفه ای تماس بگیرید.

فن کندانسور را چه مواقعی عوض کنیم :
اگر پر سر و صدا است یا کار نمی کند ، فن کندانسور را تعویض کنید . بسته به تعمیر یخچال شما ، ممکن است ابتدا براکت فن را برداشته و سپس فن را از شاسی جدا و باز کنید.

تعویض فن اواپراتور جنرال الکتریک پروفایل در شیراز

طریقه تعویض فن یخچال جنرال الکتریک   profile

قیمت فن یخچال جنرال الکتریک مابه وایت هوس پروفایل در شیراز
چطوری فن یخچال جنرال الکتریک را تعویض کنیم
عوض کردن فن پشت موتور کندانسور یخچال جنرال الکتریک پروفایل نمایندگی شیراز

 چشمک زدن چراغ HRS در یخچال پروفایل جنرال الکتریک

دلایل و علت چشمک زدن ارور hrs در یخچال  پروفایل جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC

برند جنرال الکتریک GE ،و پروفایل  Kenmore همه این برند ها لوازم خانگی متعلق به جنرال الکتریک هستند که بسیاری از مؤلفه ها و سیستم عامل های مشابه را به اشتراک می گذارند. چندین یخچال و فریزر مختلف دارای صفحه دیسپلی مشابهی هستند و این دستگاه ها معمولاً هنگام شناسایی یک خطای عمومی ، کد “HRS” را در نمایش گر خود نشان می دهند
یخچال های جنرال الکتریک – GE – Hotpoint و کنمور Kenmore ، کد “HRS” نشان می دهد که صفحه اصلی کنترل ناقص بوده است. اگر کنترل پنل به سادگی قفل شده باشد ، خاموش کردن دستگاه به مدت 20 دقیقه به دستگاه اجازه می دهد “دوباره راه اندازی مجدد” شود ، این صفحه را دوباره تنظیم می کند. در صورت عدم موفقیت ، این بدان معنی است که صفحه کنترل از کار خود متوقف شده است یا اینکه ارتباط بین برد و بقیه مدارها قطع شده همچنین در موارد نادر عیب از فن فریزر میباشد .

رفع ارور HRS یخچال پروفایل profile
صفحه اصلی کنترل دقیقاً این کار را انجام می دهد: عملکرد دستگاه را کنترل می کند. مشکلات معمولاً خود را به چند روش ارائه می دهند ، از جمله عدم موفقیت در راه اندازی یا اجرای آن ، عدم موفقیت در هر دو بخش فریزر و یخچال در رسیدن به دمای مطلوب همانطور که در کنترل یا ترموستات تنظیم شده است ، یا سرد شدن آنها. عمل پر سر و صدای فن فریزر یکی دیگر از علائم شایع است. کارکردهای جداگانه ای که به طور معمول از کارکردن امتناع می ورزند عبارتند از عدم رها کردن آب سرد شده از دیسپنسر ، و یخ ساز که نتواند یخ بیرون دهد. اگر دیسپنسر کار کند ، کمرنگ شدن و یا ضربان زدگی چراغهای دیسپلی هنگام کار ، یکی دیگر از علائم رایج خرابی صفحه و برد اصلی (مادربورد) است.

چگونه ارور HRS  یخچال جنرال را برطرف کنیم

یخچال ساید جنرال الکتریک را از پریز برق جدا کنید. برای دسترسی به برد کنترل ، یک پنل 6 در 10 اینچی در پشت یخچال قسمت بالای کندانسور را باز کنید. آن را در محل با چهار پیچ 1/4 نگه داشته شده است. بصری هشت سیم اتصال که سیمها را به صفحه کنترل وصل می کنید ، بازرسی کنید. اگر یکی به دلیل عملکرد مکانیکی یخچال افتاده است ، آن را در ترمینال خالی تعویض کنید. قدرت و آزمایش را مجدداً برقرار کنید.

عيوب دیگر یخچال  پروفایل

یخچال فریزر سرد نیست و مواد غذایی در حال ذوب شدن است
هنگامی که یخچال جنرال خنک نیست خنک کننده و یا سیستم یخ زدایی یخچال در حال اجرا است.
تایمر مشکل اصلی یخچال جنرال است
این توضیحات کد خطا می تواند به شما در تشخیص مشکل با یخچال و فریزر GE کمک کند. برای کمک به تعمیر ، به بخش راهنمای تعمیر یخچال ، که شامل کمک تعمیر یخچال و فریزر ، سایر وسایل اصلی ، تجهیزات سرد کننده یخچال و موارد دیگر است ، مراجعه کنید. شماره مدل خود را جستجو کنید تا لیستی کامل از قطعات جایگزینی یخچال را به شما ارائه دهد.

کد خطا یخچال جنرال الکتریک پروفایل جنرال الکتریک

فریزر جنرال الکتریک به اندازه کافی سرد نیست

دلایل اصلی: لاستیک دور درب خراب ، خرابی سیستم سرمایش ، کار نکردن فن اواپراتور فریزر ، لوله های کندانسور کثیف خاک آلود ، فن کندانسور کار نکند و…
یخچال به هیچ وجه خنک نمی شود یا فریزر گرم شده
علل اصلی: منافذ هوا مسدود شده ، مشکلات کمپرسور ، کندانسور یا فن اواپراتور کار نمی کند ، خرابی سیستم کنترل ، مشکلات سنسور و فن یخچال، برفک زدن اواپراتور

یخ ساز یخچال پروفایل جنرال یخ نمی‌سازد

علل اصلی: یخ های به هم چسبیده ، شانه و غالب یخ ساز شکسته ، فیلتر آب کثیف ، خط آب گرفته ، شیر آب رسوب کرده یا گچ گرفته ،سرمای فریزر به اندازه کافی نیست

آب از زیر یخچال جنرال الکتریک می آید

علل اصلی: نشت شلنگ آب ، لوله تخلیه یخ زده منجمد شده و شکسته است ، تابه تخلیه سرریز ، لوله سیستم آب شکسته یا ترک خورده، رابط زیر درب فریزر در آمده

سرویس های دوره یخچال ساید جنرال الکتریک

کارهایی که باید انجام شود: کویل های کندانسور را تمیز کنید ، فیلتر آب را تعویض کنید ، فضای داخلی را تمیز کنید ، درها را رگلاژ کنید تا از نشت هوا جلوگیری شود ، سینی تخلیه را تمیز کنید.

برفک و یخ در فریزر جنرال الکتریک
دلایل اصلی: مهر و موم درب آسیب دیده ، سنسور دیفراست یخ زدگی معیوب یا ترموستات مکانیکی خراب شده ، هیتر المنت یخ زدایی شکسته ، تایمر یخ زدگی خراب و در نهایت برد اصلی پشت یخچال

خاموش شدن یخچال ساید جنرال الکتریک

دلایل اصلی: برد کنترل یا خرابی سنسور سرما ، رله استارت کمپرسور شکسته و ریخته ، خرابی موتور کمپرسور ، مشکلات تایمر دیفراست و برد اصلی یخچال پروفایل جنرال الکتریک
یخچال جنرال به خوبی خنک نمی شود و گرم شده
علت اصلی خرابی: دریچه های مسدود شده ، مشکلات سیستم یخ زدگی و برفک زدایی ، خرابی فن اواپراتور ، کندانسور کثیف ، سنسورهای خراب ، فن کندانسور کار نمی کند

دفترچه راهنمای یخچال پروفایل

راهنماهای تعمیر برای همه یخچال ها مشترک است
این راهنماهای مرحله به مرحله به شما کمک می کنند تا با خیال راحت آنچه را که در یخچال شما خراب است برطرف کنید.

نحوه تعویض تنظیم درجه دمای یخچال پروفایل

نحوه تغییر دمای یخچال فریزر ساید بای ساید جنرال الکتریک:
اگر دمای یخچال شما با دمایی که تعیین کرده اید مطابقت ندارد ، مشکل می تواند برد کنترل دما باشد، یک تکنسین خدمات می تواند تشخیص قطعی را به شما بدهد. اگر برد اصلی یخچال خراب است ، این مراحل را دنبال کنید تا خودتان آن را تعویض کنید.

تعمیر برد یخچال پروفیل  جنرال الکتریک ارور HRS یخچال ساید جنرال الکتریک پروفایل

علت کار نکردن یخساز یخچال و مشکلات یخسازی یخچال پروفایل ویرپول آدمیرال جنرال الکتریک:

چند عامل وجود دارد که می تواند باعث شود یخ ساز جنرال الکتریک از کار بیفتد. اگر به نظر می رسد یخ ساز به اندازه کافی یخ نمی‌سازد یا اصلا یخ تولید نمی کند ، فشار آب کم یا گرفتگي فیلتر آب داخلی یخچال دارای عیب  است، هنگامی که یخ ساز یخ های کوچک ، ابری یا به اصطلاح پفکی تو خالی ایجاد می کند ، می تواند چیزی به سادگی فیلتر آب داخلی یخچال ، فشار کم آب یا رسوب گرفتگی زیاد در آب شما باعث نگرفتن آب شیر برقی می‌شود . در صورت وجود رسوب و گچ ، ممکن است نیاز به عیب یابی وجود داشته باشد دقت کنید که آیا یخ در ظرف یخساز شما وجود دارد یا خیر(بانک یخ)
اگر یخ در ظرف غالب یخساز شما وجود دارد اما بیرون نمی دهد ، برای مراحل عیب یابی راهنمایی زیر را مطالعه فرمایید :
مشكل یخ نساختن یخچال ساید پروفایل ویرپول آدمیرال مایتگ کنمور جنرال الکتریک :
مطمئن شوید که یخ ساز روشن است.
اکثر مدل ها دارای دگمه 0و1 هستند که با خاموش و روشن شدن دستگاه یخ ساز روشن می شود. برای تولید یخ آن را تغییر دهید تا روشن شود حالت on. اگر مطمئن نیستید که چگونه این کار را انجام دهید با تعمیر کار تماس بگیرید.

یخساز های یخچال پروفایل ساید مدل آمریکایی و مکزیکی ساید جنرال الکتریک
یخچال ساید جدید دارای نماد Ice On هستند. اگر می خواهید یخ درست کنید باید این نماد را روشن بگذارید. مدل یخچال هایی که یخسازی می کنند. و سرانجام ، مدل هایی که یخچال یخساز پلاستیکی یخ دوتایی برای هر یخ ساز دارای یک دکمه Ice Off هستند ، اما تنها یک دکمه برای کنترل هر دو آنها وجود دارد. با نگه داشتن دکمه به طور ثابت ادامه دهید تا یخساز شروع به کار کند.
فشار آب فیلتر یخچال ساید را بررسی کنید
با استفاده از لیوان برای 5 ثانیه آب را درون  اندازه گیری  کنید. شما باید حداقل نصف بیشتر لیوان را پر کنید.

فشار آب یخچال جنرال الکتریک

در صورت عدم وجود آب به هیچ وجه ، تاکید می کنم که شلنگ آب وصل شده باشد.
اگر کمتر از 1/4 لیوان دریافت کنید ، فشار آب شما خیلی کم است. یک علت بالقوه ممکن است فیلتر آب گرفتگی باشد ، بنابراین فیلتر آب خود را برداشته و دوباره امتحان کنید.
اگر این مسئله  شما را برطرف کند ، باید فیلتر را جایگزین کنید. فقط از فیلترهای برند اصلی با کیفیت خوب استفاده کنید.
در غیر این صورت ، فشار کم آب شما نیاز به افزایش دارد. از آنجا که فشار آب توسط یخچال کنترل نمی شود ، باید در منبع تنظیم شود. (استفاده از یک سیستم اسمز معکوس برای فیلتر کردن آب ممکن است باعث شود فشار آب خیلی کم شود. برای کمک بیشتر در مورد فشار آب تماس بگیرید.

عدم وجود آب در یخچال

یخ ساز را مجدداً تنظیم کنید.
یک دکمه آزمایش روی یخ ساز وجود دارد. (اکثر مدل ها برای مشاهده یخ ساز شما نیاز به درآوردن ظرف یخ دارند.) به طور معمول می توانید تصویری از مکان دکمه آزمایش را در دفترچه راهنمای یخچال پیدا کنید. هنگامی که این دکمه را پیدا کردید،
دکمه آزمایش را فشار دهید و نگه دارید تا زمانی که صدای بلند (که ممکن است 10 ثانیه طول بکشد)  در صورت عدم وجود صدا ، یخچال را با خاموش کردن مدار شکن یا جدا کردن یخچال به مدت 2 دقیقه از یخچال خاموش کنید و دوباره امتحان کنید.
آزمایش حدود ۸ دقیقه طول می کشد. در طی چرخه آزمایش ، صدای آب را درون قالب یخساز خواهید شنید و دریچه آب برای پر کردن یخ ساز انرژی می گیرد.
در پایان آزمون ، صدای ترقی دیگر شنیده می شود.
24 ساعت پس از تنظیم مجدد برای تولید یخ اجازه دهید تا به حالت عادی برگردد.
شما باید تولید یخ را خیلی زودتر ببینید ، اما ممکن است 24 ساعت کامل طول بکشد تا به مقادیر طبیعی تولید (تقریبا 2 سینی یخ در هر 3 ساعت) بازگردد.

در این دوره حتماً یخ را گاهاً تخلیه کنید. اگر یخ در یک انتهای ظرف یخ جمع شود ، یخ ساز فکر خواهد کرد که پر است و یخی تولید نمی شود.
برچسب ها :

مشکلات و رفع عیب یخساز یخچال ساید مشکل یخسازی یخچال  پروفایل جنرال الکتریک
ویرپول آدمیرال مایتگ وایت هاوس مابه وستینگهاوس کنمور فریجیدر سامسونگ ال جی دوو اسنوا نمایندگی شیراز

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک شیراز

تعمیر یخچال فریزر جنرال الکتریک نیاز به تخصص ویژه دارد، بیشترین مشکل متداولی که مشتریان شرکت مسترساید در ارتباط با تعمیرات ساید جنرال الکتریک در شیراز با آن مواجه شده اند گرم شدن یخچال جنرال الکتریک است.
خدمات یخچال جنرال الکتریک در شیراز :
یخچال جنرال الکتریک خاموش شده
یخچال فریزر جنرال الکتریک سرد نمی کند.
یخچال جنرال الکتریک ارور hrs می دهد.
موتور یخچال فریزر جنرال الکتریک روشن نمی‌شود.
فریزر جنرال الکتریک سرد نمی شود.
یخچال فریزر جنرال الکتریک گرم شده.
فن یخچال فریزر جنرال الکتریک کار نمیکند.
یخچال جنرال الکتریک سرد نیست.
موتور یخچال جنرال الکتریک خاموش نمی شود.
صفحه دیجیتالی یخچال فریزر جنرال الکتریک روشن نمی شود.
برد الکترونیکی یخچال جنرال الکتریک خراب شده است.
یخچال جنرال الکتریک مشکل دارد.

تعمیر یخچال GE در شیراز

مشکلات یخچال جنرال الکتریک

چراغ لامپ های یخچال جنرال الکتریک روشن است ولی درجه ها خاموش شده است
یخچال ساید خنک نمیکنه
بخش فریزر خیلی گرم است
یخچال جنرال الکتریک بوی سوختگی می کند
یخچال یکسره کار میکنه
یخساز جنرال الکتریک قندیل بسته
یخچال جنرال الکتریک خیلی گرم شده
صدای تیک تیک از پشت یخچال جنرال الکتریک می آید

ارور hrs یخچال جنرال الکتریک

ارور های یخچال جنرال الکتریک
ارور CC در یخچال جنرال الکتریک
دلیل ارور CC در یخچال جنرال الکتریک به این علت است که دمای فریزر بیشتر از ۲ ساعت یا ۱۲۰ دقیقه بسیار بالا بوده و پایین نیامده است. بعد از استفاده از یخچال به مرور زمان لاستیک درب خواص چسبندگی خود را از دست میدهد.

نمایندگی خدمات ساید GE در شیراز

به همین دلیل به مرور زمان باعث می شود سرمای داخل یخچال و فریزر خارج شده و دمای داخل یخچال گرم شود. اگر دمای فریزر در حالت مطلوب خود نباشد با ارور CC بر روی نمایشگر این نکته را به شما گوش زد خواهد نمود.

ارور های یخچال جنرال الکتریک

ارور CI در یخچال جنرال الکتریک
ارور CI در یخچال جنرال الکتریکن نشان دهنده وجود مشکل در بخش یخساز یا Ice Maker یخچال است. ممکن است قطعه های کوچک یخ در جایخی گیر کرده باشند و باعث بروز این ارور گردند.

پیشنهاد میکنیم یخساز را به صورت کامل بررسی کرده و در صورتی که در جایخی، یخ های کوچک گیرکرده اند آنها را خارج کنید.

پیشنهاد میکنیم در صورتی که نتوانستید این مشکل را برطرف نمایید حتما با تکنسین نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در کرج در تماس باشید تا مشکل شما به صورت تخصصی رفع گردد.

ارور DF در یخچال جنرال الکتریک

این ارور معمولا بخاطر دیفراست نکردن یا یخ زدایی در ۲۴ ساعت گذشته می باشد. البته ممکن است یکی از قطعات سیستم دیفراست نیز مشکل پیدا نموده باشد.

ارور DF در یخچال جنرال الکتریک
نشان دهنده خرابی در قطعات زیر است که باعث گرم شدن یخچال فریزر می شود :

وجود مشکل در یکی از قطعات دیفراست یخچال
تامیر دیفراست جنرال الکتریک
المنت دیفراست جنرال الکتریک
سنسور دیفراست یخچال GE
درصورتی که یکی از قطعات بالا دچار مشکل شود با کد خطای DF روبه رو می شود که میتواند باعث مشکلات احتمالی بعدی باشد. پیشنهاد میکنیم درصورتی که با این ارور مواجه شدید سریعاً با مرکز تعمیرات مجاز یخچال جنرال الکتریک تماس برقرار نمایید.

ارور یخچال جنرال الکتریک

ارور dE یخچال جنرال الکتریک
ارور DE در یخچال جنرال الکتریک زمانی نمایش داده می شود که چرخه سیستم دیفراست یا یخ زدایی در ۲۴ ساعت گذشته انجام نشده باشد.

ارور FF در یخچال جنرال الکتریک
ارور FF یخچال جنرال الکتریک یک ارور هشدار دهنده است. این ارور متناسب نبودن دمای یخچال فریزر با دمای مورد انتظار را اخطار را نمایان می کند . این ارور یکی از مهم ترین ارور های یخچال جنرال الکتریک است در صورتی بروز این کد خطا حتما نسبت به برطرف نمودن ارور FF در یخچال جنرال الکتریک اقدام کنید.

در صورت بروز هر یک از مشکلات بالا بعد از ۲ ساعت دمای یخچال به صورت غیر طبیعی شده و با ارور FF مواجه خواهید شد. بعد از بررسی مشکلات بالا تا حد امکان وسایل داخل یخچال را مرتب چیده تا سرما در تمام محبط یخچال گردش داشته باشد.

بعد از اطمینان از سالم بودن موارد ذکر شده دکمه System Check را فشار دهید تا ارور FF حذف شود.

ارور PF در یخچال جنرال الکتریک

ارور PF در یخچال جنرال الکتریک حاکی از این است که مشکل در برق ورودی به موتور یا کمپرسور یخچال می باشد. این ارور که یکی از ارور های مهم در یخچال جنرال الکتریک است معمولا به صورت چشمک زن سبز رنگ بر روی نمایشگر نشان داده می شود.

ارور tC در یخچال جنرال الکتریک
درصورتی که با کد tC بر روی نمایشگر یخچال خود روبه رو شده اید، لازم است یادآوری نماییم که tC یک ارور نیست و بیانگر این است که Turbo Cool فعال شده است. Turbo Cool سیستم سرمایشی سریع انحصاری شرکت جنرال الکتریک است. برای رفع آن کافی است در تنظیمات پنل این گزینه را خاموش کنید.

ارور tF در یخچال جنرال الکتریک
کد tF نیز یک ارور نمی باشد، این کد همانند کد tC بوده و بیانگر یه عملیات در سیستم یخچال است. کد tF بیانگر فعال بودن حالت Turbo Freeze است، درصورتی که این گزینه فعال باشد قسمت فریزر یخچال با شدت و سرعت بیشتری سرما و یخ تولید می کند. برای رفع این حالت کافیست در بخش تنظیمات پنل نمایشگر ، گزینه Turbo Freeze را غیرفعال کنید.

رفع ارور ۸۸ یا ۸۹ در یخچال جنرال الکتریک
برای رفع ارور ۸۸ یا ۸۹ در یخچال جنرال الکتریک، یک بار باید یخچال را از برق بیرون بکشید و بعد از ۵ دقیقه به برق متصل نمایید. اگر همچنان این مشکل را داشتید به هیچ وجه ممکن یخچال را دوباره به برق متصل نکنید، زیرا اتصال مجدد به برق ممکن است باعث سوختگی برد الکتریکی یخچال جنرال الکتریک شود.

ارور E2 در یخچال جنرال الکتریک
ارور E2 یخچال جنرال الکتریک بیانگر مشکل در برد یخچال جنرال الکتریک می باشد. این ارور جزو مهمترین ارور های یخچال جنرال الکتریک هست. در صورتی که این ارور بر روی نمایشگر نمایش داده می شود سریعاً یخچال را خاموش نمایید و با تکنسین تعمیر یخچال جنرال الکتریک تماس حاصل فرمایید.

هرگز ارور E2 را شوخی نگیرید، چون ممکن است برد دستگاه شما به صورت کامل از بین برود و قایل تعمیر نباشد. با توجه به افزایش قیمت های برد نو یخچال جنرال الکتریک پیشنهاد میکنیم بسیار مراقب این وسیله باشید.

ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک

ارور hrs در یخچال جنرال الکتریک نیز از دسته ارور های مهم و رایج در یخچال جنرال الکتریک می باشد. ارور hrs مستقیماً به وجود مشکل در برد الکتریکی یخچال جنرال الکتریک اشاره دارد.

درصورت مشاهده ارور hrs یخچال جنرال الکتریک, دستگاه از برق بیرون کشیده و با تکنسین های مجرب و دوره دیده مستر ساید برای تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک تماس بگیرید.

ارور های یخچال جنرال الکتریک آمریکایی

چرا تعمیر یخچال جنرال الکتریک را انتخاب کرده اید؟
مسترساید با سابقه ی 30 ساله در زمینه ی تعمیرات يخچال آمریکایی جنرال الکتریک در شیراز و داشتن کادر مجرب دفتری که در کوتاه ترین زمان سفارشات شما را ثبت میکنند و تکنسین های مجرب و کار آزموده که بعد از مدت کوتاهی پس از اعلام آدرس به محل شما جهت تعمیرات اعزام میشوند بهترین گزینه برای تعمیرات شما است.

تعمیرات يخچال آمریکایی جنرال الکتریک در شیراز

اگر به دنبال خدمات سریع و در محل هستید حتما با نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شیراز تماس بگیرید، چرا که خدمات ما در همان روز به شما ارئه خواهد شد. تکنسین این مجموعه در زمینه ی تعمیرات يخچال ge بسیار متخصص بوده، روش کار مسترساید به این صورت است که ابتدا با شما تماس میگیرند و شما را به صورت تلفنی راهنمایی میکنند تا شاید خود مشتری بتواند مشکل را برطرف کند.
در غیر از این صورت در کوتاهترین زمان تکنسین خود را به محل شما جهت تعمیر یخچال جنرال الکتریک می رسانند.

تعمیرات يخچال آمریکایی در شیراز با ضمانت

تمامی خدمات انجام شده در مسترساید دارای ضمانتنامه کتبی می‌باشد.
ما تضمین میکنیم تعمیری که ما ارائه کرده ایم بدون هیچ مشکل خواهد بود.اما اگر با درصد بسیار کمی دستگاه شما دچار همان مشکل تعمیر شد، تکنسین های ما بدون دریافت هزینه ی مجدد تعمیر یخچال GE را برای شما انجام داده و رضایت شما را حاصل فرمايند.

استفاده از قطعات فابریک و اصل در تعمیر یخچال

ما در مسترساید از قطعات اصل و فابریک استفاده میکنیم. روش کار این مجموعه به این صورت است که اگر قطعه شما قابل تعمیر باشد زیر نظر بهترین تعمیر کاران تعمیر خواهد شد و اگر قطعه قابل تعمیر نباشد با قطعات سفارشی و فابریک شرکتی تعویض خواهد شد.

فروش قطعات یخچال ساید جنرال الکتریک در شیراز

تمامی قطعات یخچال آمریکایی GE دارای ضمانتنامه و گارانتی معتبر هستند. در این صورت، نگرانی های مربوط به تقلبی و بی کیفیت بودن قطعات یخچال را نداشته و خاطر جمع از کیفیت خریداری کنید.

Call Now Buttonهم اکنون تماس بگیرید09132009890

Enter your keyword