تماس با ما: 09132009890

ویرپول

ویرپول ویرپول ویرپول

ویرپول

 

نمایندگی ویرپول  اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید ویرپول در اصفهان  ، نمایندگی مجاز ویرلپول در اصفهان تعمیر یخچال آمریکایی ویرپول Whirlpool اصفهان

خدمات پس از فروش یخچال  whirlpool در اصفهان
تعمیر یخچال فریزر – ساید بای ساید ویرپول در اصفهان
نمایندگی تعمیرات ویرپول Whirlpool در اصفهان ،تعمیر یخچال فریزر ویرپول در اصفهان ،ساید بای ساید ویرپول در اصفهان ، خدمات ویرپول،نمایندگی رسمی ویرپول در اصفهان

تعمیرگاه مجاز مرکزی تعمیرات ویرپول (whirlpool).یخچال فریزر،ساید بای ساید،ماشین لباسشویی در اصفهان
نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید ویرپول

جهت مشاوره و ثبت آدرس تماس بگیرید: 09132009890
این شرکت در طول شبانه روز در هفته پاسخگوی نیاز شما مشتریان عزیز می باشد.تمامی تعمیرات با قطعات اصلی با کیفیت و درمنزل شما انجام میپذیرد.به دلیل تعدد شعبات این مجموعه در سطح شهر کارشناسان ما درکمترین زمان ممکن در منزل شما حضور پیدا کرده وتعمیرات را به انجام خواهند رساند. نمایندگی تعمیرات مرکزی ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ و سایر برندهای معتبر آسیایی ، آمریکایی ، اروپایی و ایرانی می باشد.شما تنها با یک تماس تلفنی یا ثبت درخواست از این قسمت میتوانید درخواست خود را اعلام کنید تا تکنسین های مربوط به تعمیرات یخچال فریزر،تعمیرات ساید بای ساید، تعمیرات ماشین لباسشویی، که همگی با تجربه و فنی می باشند در محل حاضر شده و تعمیرات را در سریعترین زمان ممکن با بهترین کیفیت به انجام برسانند.

ویژگی های خدمات تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ویرپول اصفهان
سرویس در محل : در سالهای گذشته برای برخی از تعمیرات لوازم خانگی لازم بود لوازم را به تعمیرگاه ها منتقل و تعمیرات در آنحا انجام پذیرد ولی امروزه این مجموعه باداشتن کادری مجرب و گسترش فناوری و ابزارها 100% خدمات تعمیری را در منزل انجام می دهد.شما کافیست با یک تماس و اعلام آدرس و شرح خرابی دستگاه در سریعترین زمان ازخدمات ما بهره مند شوید.همچنین میتوانید از قسمت …. درخواست خود را اعلام بفرمایید تا کارشناسان ما سریعا با شما تماس گرفته و نسبت به تعمیرات لوازم خانگی شما اقدامات لازم را به عمل آورند.
قطعات اصلی:اصل بودن یا نبودن قطعات یکی از مشکلات اصلی مشتریان عزیز در شهر اصفهان است زیرا در صورت استفاده از قطعات غیراصل دستگاهها دچار صدمات جبران ناپذیری خواهند شد.این مجموعه با در نظرگرفتن این دغدغه همشهریان تعمیرات خود را تنها با قطعات اصلی شرکتی انجام می دهد.
ضمانتنامه : تعهد ما پس از تعمیر به پایان نخواهد رسید . به منظور اطمینان و رضایت مشتریان تمامی قطعات و خدمات انجام شده دارای یکسال گارانتی می باشد.
سرویس دوره ای: شما میتوانید با عضویت در سیستم سرویس دوره ای ازخدمات این سیستم بهره مند شوید و در ازای پرداخت هزینه ناچیز سرویس به صورت دوره ای از خراب شدن وهمچنین آسیب های جدی به دستگاههای خود جلوگیری کنید.

تعمیرات لوازم خانگی , و خدمات یخچال ویرلپول Whirlpool با بیش از 10 سال سابقه فعالیت در عرصه خدمات تعمیرات لوازم خانگی با برخورداری از کادری مجرب و کارآزموده در خدمت شما همشهریان محترم می باشد.

نمایندگی فروش فیلتر اصلی یخچال side ویرلپول ,تعمیرات لوازم خانگی ویرپول در اصفهان ، تعمیرات لوازم خانگی Whirlpool در اصفهان ,تعمیرگاه مجاز , ویرپول در اصفهان ,نمایندگی مجاز مرکزی Whirpoolدر اصفهان ,تعمیرات ساید بای ساید ویرپول در اصفهان ،نمایندگی تعمیرات یخچال ساید ویرپول در اصفهان،نمایندگی تعمیرات ساید باید ساید Whirlpool در اصفهان، نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر ویرپول اصفهان ، تعمیرات ساید باید ساید وایرپول whirpool در اصفهان،تعمیرات یخچال فریزر ویرپول , نمایندگی مجاز ویرپول whirpool اصفهان , تعمیرگاه یخچال ساید بای ساید ویرپول whirlpool وایرپول , نمایندگی فروش قطعات یخچال ویرپول فیلتر یخچال ساید ویرپول Whirlpool , خدمات مجاز تعمیر یخچال ویرپول وایرلپول WHIRLPOOL SERVICE

نشتی آب از یخچال ساید ویرپول Whirlpool
نشت آب از فریزر ساید ویرپول Whirpool،
علائم آب دادن یخچال احتمال زیاد احتمال گرفتگی راه آب وجود دارد
تعمیر یخچال و فریزر ویرپول نشتی که یخچال در قسمت بالا باشد
نحوه تعمیر یخچال و فریزر نشتی که دارای یخچال در بالا و فریزر پایین مدل درب فرانسوی

یخچال ویرپولی که در حال نشت آب است ، سیستم بدون برفک و یخ آب کن دارد. بسیاری از مشکلات جزئی وجود دارد که می تواند برطرف شود و ممکن است یخچال ساید ویرپول را تعمیر کنید ، مشروط بر اینکه یخچال در حال نشت آب باشد. اگر از طرف دیگر ، مواد غذایی یخچال و فریزر در حال خراب شدن و گرم شدن است ، باید یک مرکز خدمات مجاز ویرپول Whirlpool تماس بگیرید و یک تکنسین حرفه ای برای سرویس بیاورید تا تعمیر شود. اگر نشت آب گرفتگی باشد ، چند راه حل آسان وجود دارد که می توانید خودتان انجام دهید.

شلنگ های آب
در اصل فقط دو شلنگ آب درون یخچال و فریزر وجود دارد. اولین مورد شلنگ آب است که به یخساز یا قسمت آبریز متصل شده است ، در صورتی که یخچال ساید بای ساید است هر کدام از این گزینه ها را دارید. دوم سیستم ضد برفک اتوماتیک و تخلیه آب برفک آن در محفظه فریزر یا یخچال است. آب به خودی خود در روش خنک کننده درون یخچال و فریزر تولید نشده ، بنابراین هرگونه نشتی از یکی از دو منبع فوق می باشد.

مسیر های آب
سیستم آبرسانی منتهی به یخساز یخچال و هرگونه توزیع کننده آب یا سیستم های تصفیه موجود در یخچال شما را بررسی کنید. اتصالات شل می تواند آب بیشتری را از آنچه انتظار دارید نشت کند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که همه اتصالات محکم باشد و همه شیلنگ ها و رابط ها ، ترک و هرگونه نشانه ای از پوسیدگی بررسی شود.

یخ زدایی
در یخچال و فریزر شما ، معمولاً در نزدیکی پایین فریزر روبرو ، یک تورفتگی کوچک است. که محل تخلیه آب برفک است ، که آب و یخی را که روی لوله های اواپراتور یخچال و فریزر جمع می شود ، می گیرد و آن را به درون سینی آب در قسمت پایین یخچال کنار موتور می‌برد. این سوراخ و حفره های سینی فریزر می توانند با خورده های مواد غذایی بسته شوند. سینی فریزر را با محلول آب گرم و سرکه پاک کنید و مقدار کمی آب گرم و سرکه را درون لوله کف بریزید . بررسی کنید که راه آب باز است و آب به سرعت خالی شود.

ظرف تخلیه، تابه آب تبخیر یا شلنگ رابط
ظرف آب یا سینی کف یخچال مقصد نهایی برای هر نوع آب تخلیه شده از محفظه اواپراتور است. در پایین یخچال ، معمولاً در پشت موتور واقع شده است ، نزدیک کندانسور و کمپرسور مورد گرما قرار گرفته است. از فن استفاده می شود تا هوا را در داخل تابه جریان پیدا کند و باعث تبخیر آب اضافی شود . اگر لوله رابط و ظرف تابه کثیف باشد یا به درستی تميیز نباشد ، ممکن است نشت آب را تجربه کرده و نشت آب را در کف یخچال خود بیابید. سینی را برداشته و آن را با آب و جرم گیر تمیز بشویید. در گذاشتن ظرف دقت کنید که آن به درستی نصب شود.

Whirlpool یک برند متفاوت
ویرپول به شهرتی قدرتمند و جهانی دست پیدا کرده است . عملکرد برتر  اکنون با کیفیت عالی در برزیل مشهور ترین است.

مسدر ساید به واسطه روحیه کارآفرینی آنها به خدمات لوازم خانگی ویرپول تبدیل شده ایم. ما به ریشه های خارق العاده خود افتخار می کنیم و هر روز بر آن پایه برنامه ریزی می کنیم تا محصولاتی را که مشتریان به سرویس و تعمیر آن احتیاج دارند، سرویس دهی کنیم.

شرکت ویرپول بیش از ۷۰ میلیون محصول در هر سال تولید می کند . شاید فکر کنید برای ما کافی است که بهترین تعمیرکار ویرپول در ایران باشیم ، اما در شرکت Whirlpool هرگز از یافتن راه های جدید برای تعمیر و جلب رضایت مشتری دست نکشیده ایم.

نمایندگی رسمی ویرلپول
این شرکت به خاطر زنگ یا چراغ جدید دستگاه تولید نمی کند ، بلکه اطمینان می دهیم که نوآوری شرکت هدفمند بوده، ویژگی ای که باعث می شود زندگی مصرف کننده گان آسان تر شود. این یک رویکرد منحصر به فرد برای محصولات ، همکاری ها و خدماتی است که ارزش پایداری ایجاد می کند. جهان با فرصت ها و مطالبات جدید به طور مداوم در حال تغییر است و ویرپول با تخصص در تعمیرات در صدر است.

تعهد
ارزشهای ما نیروی محرکه فعالیت ما است . احترام ، صداقت  ، کار تیمی و تخصصی تیم های ما را به سمت تعالی سوق می دهد. ما این ارزشها را در تعمیرات لوازم خانگی ویرپول به کار گرفته  ، و مشتریان را قانع کرده که در مورد دنیای اطرافمان چه می اندیشیم . ما به جامعه ای که در آن زندگی می کنیم و کار می کنیم اهمیت می دهیم ، به گونه ای که مشتريان را راضی نگه داشته، و به عنوان شرکتی معتبر در ایران ، متعهد هستیم که از لوازم مشتری نگهداری کنیم .

نوآوری با سرعت زندگی
مسدر ساید احساس می کند خدمات ما باید در حال حاضر زندگی شما را تحت تأثیر مثبت قرار دهند، خدمات ما به شما کمک می کنند امروز با نگاهی به فردا قدردانی کنید.

تعمیرکاران ویرپول
تکنسین های ما همه در خدمات متفاوت اند، ذهن متنوع و درخشان آنها به همین دلیل است که ما را به سراسر ایران دعوت کرده است.

نوآوری
خدمات تعمیرات هدفمند است که به مردم کمک می کند از زندگی لذت ببرند، و ما قول می دهیم که نوآوری در سطح خدمات تعمیراتی را به کار گرفته و رضایت مشتری را مبنای کار خود قرار دهیم.

نمایندگی تعمیر یخچال ویرپول در اصفهان
نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ویرپول در اصفهان
نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید ویرپول در اصفهان
نمایندگی تعمیرات یخچال ویرپول در اصفهان
خدمات ویرپول در اصفهان , نمایندگی ویرپول اصفهان  ,  نن مجاز یخچال ویرپول اصفهان
خدمات ویرپول در اصفهان ,  نمایندگی Whirlpool در اصفهان , درباره شرکت ویرپول , تعمیرکار یخچال ویرپول در اصفهان , یخچال ویرپول ساخت کجاست ,  برند ویرپول Whirlpool , خدمات تعمیراتی یخچال ویرپول در اصفهان ,  نمایندگی تعمیر یخچال Whirlpool  در اصفهان , فروش یخچال ویرپول ,   نمایندگی جنرال الکتریک در اصفهان , نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید بای ساید ویرپول در اصفهان
نمایندگی ویرپول قم  , تعمیر یخچال ویرپول در قم  ,  نمایندگی مجاز تعمیرات ویرپول در قم ,
نمایندگی Whirlpool  قم , نمایندگی ویرپول خمینی شهر نجف آباد شاهین شهر زرین شهر شهرکرد ,  نمایندگی خدمات تعمیر یخچال ساید ویرپول Whirlpool در یزد شیراز مشهد اهواز گیلان رشت ساری شهر کرد بندر عباس کرمانشاه تبریز ارومیه آذربایجان شرقی غربی سیستان و بلوچستان زاهدان اردستان کاشان ,  نمایندگی ویرپول کنمور میتگ آدمیرال در اصفهان , تعمیر یخچال آمریکایی ویرپول در اصفهان خمینی شهر شاهین شهر فلاورجان دستگرد برخوار خورزوق نجف آباد تیران بهارستان زرین شهر قهدریجان فولاد شهر زیار باغ بهادران پیربکران مبارکه سپاهان شهر , تعمیر برد یخچال ویرپول , در مورد یخچال ویرپول , اطلاعات یخچال ویرپول ,  نمایندگی ویرپول در ایران , تعمیر یخساز ویرپول Whirlpool در ایران , فروش و تعویض قطعات یخچال فیلتر آب ویرپول , نمایندگی مای تگ MAYTAG در اصفهان  ,  تعمیر یخچال ساید ویرپول در محل منزل ,  نمایندگی مجاز WHIRLPOOL در اصفهان , خدمات رسمی تعمیرات یخچال آمریکایی ویرپول اصفهان خمینی شهر نجف آباد شاهین شهر , نمایندگی یخچال ویرپول در اصفهان

آزمایش برفک زدن یخچال ویرپول
روش تست یخچال بدون برفک ویرپول
تست المنت و هیتر و سیستم برفک آب کردن یخچال Whirlpool
تست المنت یخچال ساید Whirlpool
برای تست هیتر یخ زدایی از راهنمای تعمیر یخچال ویرپول Whirlpool استفاده کنید.

برق یخچال ویرپول را قبل از تعمیرات قطع کنید.

هیتر یخچال خود را پیدا کرده، هیتر می تواند در پایین فریزر یخچال شما یا در زیر صفحه فلزی باشد. المنت برفکزدایی معمولاً در زیر لوله های گاز قسمت فریزر هستند.
صفحه فلزی باید باز شود، با پیچ هایی در روبرو بسته شده . پیچ ها را با استفاده از پیچ گوشتی باز کنید تا گیره هایی را که پنل را در جای خود نگه داشته، آزاد کنید. برخی از یخچال های قدیمی ممکن است نیاز داشته باشند که قبل از دسترسی به المنت قاب بالا باز شود. هنگام برداشتن قاب احتیاط کنید زیرا به راحتی شکسته میشود. می توانید ابتدا با یک سشوار آن را گرم و سپس باز کنید.
هیتر فریزر ویرپول در یکی از سه نوع زیر است : هیتر میله ای استیل ،هیتر میله ای آلومینیومی ، المنت شیشه ای یخچال ویرپول .
قبل از اینکه هیتر را آزمایش کنید ، باید آن را باز کنید، المنت توسط دو سیم وصل می شود و سیم ها با اتصال مشکی یا قرمزی به هیتر وصل می‌شود، اتصالات را بگیرید و آنها را جدا کنید. برای کمک به شما ممکن است به یک دم باریک نیاز داشته باشید. سیم المنت یخچال را نکشید، چون احتمال قطع شدن وجود دارد.
برای تست هیتر یخچال از اهم متر استفاده کنید. مالتی ستر خود را روی kاهم بگذارید، سرسیم ها را در هر ترمینال قرار دهید. این باید خواندن را در هر نقطه بین صفر و بینهایت ایجاد کند. اگر اهم متر شما خواندن صفر یا خواندن بی نهایت را ایجاد می کند ، باید به طور اطمینان المنت یخچال فریزر شما جایگزین شود. انواع مختلفی از عناصر وجود دارد ، و بنابراین دشوار است بگویید دقیقاً کیلو اهم المنت شما دقیقاً چه خواهد بود. اما قطعاً نباید صفر یا بی نهایت باشد. اگر اینچنین هست هیتر را تعویض کنید.

سیستم برفکزدای و یخ دایی یخچال بدون برفک ویرپول :
رفع مشکل یخچال بدون برفک ویرپول

مشکل برفک زدن یخچال آمریکایی ویرپول
چنانچه درب یخچال به طور مرتب باز شود ، هوا وارد قسمت فریزر می شود و به عنوان برفک روی لوله های تبخیر کننده گاز یخچال فریزر جمع می شود. طی چند روز این برفک ها بخش فریزر و اواپراتور را کاملاً پر می کند. تایمر دیفراست به طور مرتب کمپرسور را خاموش می کند و المنت هیتر یخچال فریزر را روشن می کند. هیتر فریزر برفک ها را آب کرده و تابه زیر یخچال کنار موتور از آب برفک ها پر می‌شود.

تایمر یخچال در زیر قسمت درب فریزر را پیدا کرده ، پشت صفحه فریزر یا یخچال زیر فن ، هیتر را بررسی کنید. برای تست، تایمر را در جهت عقربه های ساعت تا زمانی که موتور یخچال خاموش شود بچرخانید ، از یک پیچ گوشتی استفاده کنید. این باید هیتر را به مدت ۲۰ تا ۴۰ دقیقه فعال کند . همزمان با چکه کردن آب ظرف زیر بغل موتور یخچال از آب برفک پر می‌شود. اما اگر هیتر داغ شود باید تایمر تعویض گردد. اگر هیتر گرم‌ نشود ، یخچال را از برق جدا کرده و با جدا کردن یخساز و قاب ، آن را از پشت قسمت فریزر جدا کنید. درپوش جلوی اواپراتور را باز کنید.

هیتر شیشه ای یخچال را زیر قسمت لوله های گاز پیدا کنید. سیم های المنت را به اهمتر وصل کنید،
اگر مدار باز نشان داده شده است ، المنت را جایگزین کنید. ترمودیسک فریزر به صورت سری با المنت بسته شده . تا زمانی که دمای لوله تبخیر کننده کمتر از ۴۵ درجه باشد ، باید وصل باشد . اگر ترمودیسک به احتمال زیاد خراب باشد ، در اینصورت هیتر  گرم نمی‌شود.
تعویض المنت یخچال فریزر ویرپول
بعد از باز شدن ، هر دو سیم سیاه را از سیم کشی دیگر جدا کنید. هیتر قدیمی را از گیره های نصب رها کنید. و هیتر جدید را به همان روشی که قدیمی اش را برداشته اید نصب کنید. سیم های جدید را به همان بسته های سیم که قدیمی در آن قرار گرفته پیچیده و اتصالات سیم را روکش بزنید.

تعویض تایمر یخچال ویرپول
تایمر مدل مکزیکی بهترین تایمر یخچال ویرپول :

تعویض تایمر :
پیچ های تایمر ویرپول را باز کنید . ۴ سیم به تایمر وصل شده است . سوکت را از تایمر خراب جدا کنید و به تایمر جدید وصل کنید . تایمر جدید را با استفاده از 2 پیچ سر جا نصب کنید .
نحوه تعویض تایمر یخچال فریزر ویرپول :
طریقه تعویض المنت هیتر یخچال whirlpool
در طول کارکرد یخچال ،  هیتر یخچال برفک ها را از روی لوله های فریزر آب می‌کند. اگر قسمت یخچال گرم شود ، برفک در فریزر درست شده و یخچال و فریزر بدون توقف کار میکند و قطع نمی کند.
اگر هیتر گرمایش یخچال فریزر خراب است ، آن را با قطعات تولیدی توسط سازنده  یخچال ویرپول جایگزین، واگر المنت به وضوح آسیب نبیند ، یک تکنسین تعمیر یخچال باید قبل از تعویض هیتر ، علت ایجاد برفک را تشخیص دهد ، زیرا یک المنت اصلی یخچال ویرپول نایاب بوده و قیمت گزافی دارد.

مرحله دوم
طبقه ها و کشو های یخچال را دربیاورید ، پیچ ها را از پایه های قفسه در دیواره فلزی فریزر باز کنید.
نکته: در صورت لزوم ، برای راهنمایی برداشتن سبد و قفسه های موجود در فریزر ، به راهنمای استفاده از یخچال ویرپول مراجعه فرمایید.

مرحله سوم
صفحه روبرو را باز کنید. از روی قاب فریزر، پیچ ها را باز کنید ،  پایین پنل را کمی بیرون بکشید تا آزاد شود و سپس صفحه را از فریزر خارج کنید.
پیچ های صفحه اواپراتور را باز کنید.
مرحله چهارم
سوکت المنت را جدا کنید.
سیم های هیتر را از سوکت جدا کنید.

مرحله پنجم
هیتر یخچال را جدا کرده،
بخش های اضافی را از هیتر جدا کنید.
هیتر را از قسمت فلزی باز کنید.

مرحله ششم
هیتر جدید را جایگزین کنید :
هیتر جدید را در قسمت جای فلزی قرار داده، گیره های فلزی را با پیچ روی اواپراتور محکم ببندید.
سیم ها را در بالای قسمت لوله ها چسب کنید.

مرحله هفتم
صفحه فلزی را سرجا قرار در روبرو داده، و پیچ ها را مجدداً نصب کرده و آن ها محکم کنید، پیچ ها را تا زمانی که محکم شوند بچرخانید و سپس آنها را با پیچ گوشتی ببندید.

مرحله هشتم
یخچال را به برق بزنید و به مدت یکروز آن را تست کنید،
سرما و سردی یخچال ویرپول خوب نیست
سرمای فریزر ویرپول به اندازه کافی نیست
دلایل اصلی خراب بودن یخچال ویرپول:
خرابی لاستیک درب یخچال ویرپول ، برفک گرفتن یخچال ویرپول ،   کثيف شدن کندانسور یخچال ویرپول ، عمل نکردن المنت یخچال ویرپول ،  برفک زدن  یخچال فریزر ویرپول ،  تعویض المنت یخچال ویرپول , قیمت هیتر یخچال ساید Whirlpool, خراب شدن مواد غذایی در یخچال ساید ویرپول , تعمیر یخچال فریزر به علت برفک زدن فریزر ویرپول , نمایندگی یخچال ویرپول اصفهان , تعمیر المنت هیتر یخچال ویرپول , مشکل برفکزدایی فریزر ویرپول , تعویض المنت فریزر کنمور ویرپول , خراب شدن برفک زدن فریزر ویرپول Whirlpool ,  تعمیرات برفک زدن یخچال فریزر بدون برفک ویرپول , گرم شدن یخچال ویرپول Whirpool نمایندگی اصفهان , شارژ گاز یخچال ساید آمریکایی ویرپول ,  تست برفک زدن یخچال ویرپول , آموزش تعمیر یخچال ویرپول, گرم شدن فریزر ویرپول
نمایندگی ویرپول اصفهان , تعمیر یخچال ویرپول در اصفهان , نمایندگی خدمات ویرپول اصفهان ,  فروش فیلتر یخچال ویرپول در اصفهان , مشکل برفکزدایی یخچال ویرپول در اصفهان , نمایندگی رسمی ویرپول اصفهان , رفع مشکل گرم‌ شدن یخچال ویرپول نمایندگی اصفهان , نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ویرپول در اصفهان ,  نمایندگی تعمیر و خدمات یخچال ویرلپول whirlpool اصفهان خمینی شهر شاهین شهر فلاورجان دستگرد برخوار خورزوق نجف آباد تیران بهارستان زرین شهر

 

Enter your keyword