تماس با ما: 09132009890
0 Items - £0.00
0
  • No products in the cart.

نمایندگی جنرال الکتریک در اصفهان

نمایندگی جنرال الکتریک در اصفهان نمایندگی جنرال الکتریک در اصفهان نمایندگی جنرال الکتریک در اصفهان

نمایندگی جنرال الکتریک در اصفهان

نمایندگی خدمات جنرال الکتریک در اصفهان 

نمایندگی جنرال الکتریک general electric اصفهان – نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک اصفهان برای خرید یخچال ساید بای ساید آمریکایی پروفایل باید به نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در اصفهان مراجعه بفرمایید، نمایندگی تعمیرات یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در اصفهان  قیمت فیلتر و فروش فیلتر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک در اصفهان خدمات تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک در اصفهان تعمیرات تخصصی برد یخچال جنرال الکتریک در اصفهان , خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در اصفهان

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان

نمایندگی تعمیر  ساید بای ساید جنرال الکتریک در استان اصفهان
برای تعمیرات برد یخچال جنرال الکتریک تخصص ویژه ای نیاز است زیرا اغلب برد هایی که روی یخچال ها استفاده می شود به دلیل تنوع در مدل و اجزای یخچال با یکدیگر تفاوت دارند. تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک می تواند از هزینه های ناشی از تعمیر اشتباه و یا تعویض قطعات بکاهد.

برد به عنوان مغز یخچال می باشد و هر گونه نقص در آن روی عملکرد دستگاه اثر می گذارد.

بنابراین تعمیرات برد یخچال جنرال الکتریک اولویت اول یک مرکز تعمیر می باشد.

مراکز تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک اصفهان با کارشناسان با تجربه معنا پیدا می کنند زیرا این کار یک فعالیت کاملا تخصصی است که از عهده ی تعمیر کاران معمولی بر نمی آید.

قطعات برد یخچال می بایست کاملا توسط کارشناسان مرکز تعمیرات برد یخچال جنرال الکتریک اصفهان شناخته شود تا هنگام تعمیر مشکلی به وجود نیاید.

مسلما هر گونه ایجاد نقص در هنگام تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک ممکن است موجب ایجاد صدمات جدی به دستگاه شود و لذا باید در این زمینه دقت زیادی نمود.

مشکل ترین کاری که برخی از تعمیر کاران از عهده ی آن بر نمی آیند، تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک است.

برای این کار بهترین افراد انتخاب می شوند اما آیا از دید مردم نیز می توان بهترین ها را مشخص نمود؟ نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان از اصلی ترین قطعات برای یخچال پروفایل استفاده می کند تا رضایت مشتریان را جلب نماید .

نمایندگی یخچال پروفایل اصفهان

نمایندگی یخچال پروفایل

تعمیرات برد یخچال جنرال الکتریک در اصفهان

به همین دلیل است که مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان راه های بهتری را انتخاب کرده است.

تنها کافیست تا مردم به این مرکز اعتماد کنند، بعد از آن می توان بهترین خدمات را از آن دریافت کرد. مشاوران این مرکز همواره همراه مشتریان بوده و از ابتدا تا انتها روند کار را بررسی خواهند کرد.

همچنین آن ها مسئولیت پیدا کردن عیوب یخچال را نیز بر عهده دارند و شناسایی این کار اگرچه مشکل است اما در انتخاب تعمیر کاران حرفه ای بسیار اثر گذار است.

تعمیر برد یخچال ساید جنرال الکتریک در اصفهان

بعد از اینکه مشخص شد تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک ضروری است، بهترین کارشناسان که در این زمینه متخصص هستند انتخاب می شوند.

با انتخاب صحیح این افراد کار تعمیرات برد یخچال جنرال الکتریک نیز به راحتی انجام می شود. از آنجا که این تعمیر برای دستگاه بسیار اهمیت دارد، سپردن کار آن به افراد متخصص از ضروریات کار است.

برد های الکترونیکی تفاوت های چشمگیری با یکدیگر دارند و لذا شناخت آن ها نیز در درجه اهمیت بالایی قرار دارد.

برای تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک در اصفهان می بایست برد های متنوع این برند را شناخت تا در صورت بروز اشکال بتوان تست و تعمیر را به درستی انجام داد.

کارشناسان برای تشخیص نیاز به تعمیرات برد یخچال جنرال الکتریک ابتدا آن را تست می کنند و در صورتی که تست مثبت بود، تعمیر این قسمت از دستگاه نیاز نخواهد بود.

با نقص در برد یخچال و ساید بای ساید عملا دستگاه از کار می افتد و لذا تعمیر آن برای مردم در زمان کم اهمیت دارد و مراکز تعمیر برد ساید بای ساید جنرال الکتریک نیز به این نکته توجه خواهند نمود.

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال استیل در اصفهان ,  نمایندگی مجاز تعمیر یخچال ساید جنرال الکتریک پروفایل در اصفهانبرد یخچال جنرال الکتریک

برد یخچال جنرال الکتریک

برد یخچال پروفایل

نشتی آب از زیر یخچال جنرال الکتریک
مشکل آب دادن یخچال ساید پروفایل
چگونه نشتی آب یخچال را برطرف کنیم:
یخچال پروفایل من آب روی زمین نشت می کند و باعث خیس شدن کف فرش آشپزخانه می شود. این مسئله نشت آب موقتی بوده و تمام وقت اتفاق نمی افتد.

گرفتگی لوله کف سینی فریزر ساید جنرال پروفایل
قطر این لوله حدود 2سانتی متر هست . بیشتر اوقات لوله آب زیر یخچال و نزدیک به درب جلوی یخچال است که گرفتگي در آن قسمت است.

آب ریختن نشت آب یخچال جنرال الکتریک پروفایل

اگر یخچال شما به مداوم نشت می کند ، ممکن است مشکل از رطوبت زیاد باشد یا اینکه درب یخچال مدت زیاد باز بوده است، سینی کف فریزر مسدود شده باعث می شود تا آب از پایین یخچال سرریز و نشت آب بدهد،که با مقداری سرکه و آب جوش باز می شود. چنانچه برند یخچال وایت هاوس است به نمایندگی یخچال وایت هاوس در اصفهان مراجعه کنیید.

نشت اب یخساز

نشت آب ازیخساز

آب برفک

آب شدن برفک جنرال الکتریک

نمایندگی مجاز یخچال پروفایل در اصفهان

چیزهایی که باعث نشت آب یخچال شما می شود:
آیا آب موجود زیر یخچال است؟
آب موجود در زیر کشوهای یخچال فریزر

علت اصلی که چرا یخچال آب نشت می کند:
۱-درب یخچال برای مدت زیادی باز بوده.
۲-هوای رطوبت بالا باعث رطوبت یخچال بیش از حد زیاد شود.
۳- سینی و مسیر تخلیه آب، گرفتگی و سرریز سینی زیر اواپراتور است.
۴-پوسیدگی شلنگ آب یا شیر ورودی در پشت یخچال ساید ge

هشدار ایمنی: یخچال را قبل از هرگونه تعمیر از برق دربیاورید.

درب یخچال باز :
اگر درب یخچال به مدت طولانی باز بماند ، یخچال به دلیل ورود هوای گرم به آرامی آب را جمع می کند.

راه حل: درب یخچال را برای مدت طولانی باز نکنید .
(اگر یخچال و فریزر شما زنگ خطر را نمی‌زند که درب برای مدت طولانی باز می شود ، با استفاده از برد نمایشگر دیسپلی آن را روشن کنید، دگمه door alarm.)

آب و هوای دارای رطوبت زیاد :
آب موجود در هوا می تواند با آب موجود در یخچال جمع شود و باعث نشت شود. نشت آب از یخچال و فریزر یک عیب طبیعی در روزهای با رطوبت بالا می باشد.

راه حل: برای کمک به انتقال گرما ، مخزن آب را تمیز کنید تا

آب سریعتر تبخیر شود. این کار تبخیر آب را سرعت می بخشد و مشکل نشت آب را حل می کند.

تعمیر یخچال GE در اصفهان نمایندگی یخچال mabe اصفهان

گرفتگی لوله کف سینی فریزر یا لوله تخلیه یخچال GE جنرال الکتریک
یخچال و فریزرهای جدید ساید بای ساید مجهز به سیستم های ضد برفک اتوماتیک از یک لوله تخلیه استفاده می کنند که به آب اجازه می دهد تا درون سینی تابه زیر یخچال جریان یابد. هنگامی که آب در ظرف زیر یخچال است ، دوباره تبخیر می شود. آب تخلیه شده با نشستن بالای موتور کمپرسور داغ ، از گرمای موتور کمک می گیرد. این کمک می کند تا آب گرم شود و روند تبخیر را سریع تر کند. اگر لوله تخلیه یخچال و فریزر مسدود شود یا آب آن رد نشود ، دیگر جایی برای رفتن نیست بلکه باید سرریز شود و از کف یخچال فریزر بیرون می‌آید.

راه حل: سوراخ تخلیه را در قسمت آخر کف یخچال خود پیدا کنید. (معمولاً در قسمت فریزر پایین قرار دارد) با استفاده از فرچه و شلنگ و پارچ آب داغ ، سوراخ تخلیه را تمیز کنید. هنگامی که سوراخ تخلیه پاک و عاری از هرگونه مواد غذایی باشد ، صدای آب را می شنوید که در پایین و به سینی می ریزد.

پیشنهاد :هر ۱۲ماه یکبار سوراخ سینی  را تميیز کنید تا از زنگ زدگی یخچال جلوگیری شود.

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان

گرفتگی سینی تخلیه یخچال جنرال الکتریک مدل پروفایل
نشت شلنگ آب یا شیر ورودی آب
شلنگی که به پشت یخچال وصل می شود ممکن است آسیب دیده یا پوسیده باشد و باعث نشت آب شود. شیر برقی آب که شلنگ آب در قسمت پشت یخچال به آن متصل می شود نیز ممکن است نشت جزئی داشته باشد که خیس شدن زیر یخچال می شود.

راه حل: یخچال را از برق جدا کرده و آن را از دیوار بکشید. مراقب باشید هنگام کشیدن یخچال از شیر و شلنگ آب جدا نشود . از چراغ قوه استفاده کنید و بررسی کنید که شلنگ آب یا شیر آب دارای نشتی است یا خیر. در صورت یافتن نشتی ، محل نشت را محکم کنید یا در صورت لزوم شیر و شلنگ و فیلتر را تعویض کنید.

پوسیدگی شلنگ های یخچال جنرال الکتریک GE

شیر آب و فیلتر و شلنگ های آب می توانند باعث نشت آب شوند

 

خراب شدن یخچال GE

اگر فیلتر یخچال GE را پیدا نمی کنید، اگر گمان می کنید اجزای نزدیک یخچال در حال نشت هستند اما نشتی آشکار در آب مشاهده نکردید ، مقداری دستمال کاغذی را در زیر یخچال قرار دهید و چند دقیقه صبر کنید تا ببینید که آیا نشتی ظاهر می شود. اگر مسئله نشت آب بسیار کم است ، ممکن است لازم باشد که یک بازه زمانی طولانی برای آن پیدا کنید تا دریابید که نشت در کجا واقع شده است. هنگامی که نشت را شناسایی کردید ، قطعه ای که نشت می کند را تعمیر یا تعویض کنید. برای اطمینان از نشت یخچال و فریزر ، تست های نشتی آب را امتحان کنید.

علت خراب شدن یخچال جنرال الکتریک GE
خرابی فن یخچال فریزر جنرال الکتریک پروفایل
تست برد یخچال جنرال الکتریک

راهنمای یخچال جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC

این صفحه برای یخچال و فریزرهای الکترونیکی جنرال GE است که بعد از سال ۲۰۰۲ ساخته شده است. مدل ساید بای ساید جنرال الکتریک نمایندگی یخچال جنرال الکتریک اصفهان تعمیر یخچال GE در اصفهان

تست برد یخچال جنرال الکتریک

تعمیر و تعویض فن یخچال و فریزر برای یخچال و فریزرهای ساید الکترونیکی جنرال الکتریک . برد الکترونیکی فن فریزر را در این مدل ها کنترل می کند. برای همین تعمیر این دستگاه کمی مشکل است . برد در یخچال و فریزرهای الکترونیکی GE مدل های قدیمی وجود ندارد . یک ورق فلزی یا در پایین سمت راست یا بالا سمت چپ پشت یخچال بسته شده :

تست فن یخچال فریزر آمریکایی جنرال الکتریک

توجه داشته باشید که اگر در هر زمان تشخیص دادید که برد خراب است ، از قسمت مقاومت فن سوخته ، از نزدیک به صفحه نگاه کنید. اگر می بینید که یک مقاومت سوخته فن با این برد کار نمی کند و برد را تعویض کنید زیرا فن به احتمال زیاد باعث خراب شدن فیبر برد شده است، بنابراین اگر فقط برد را تعویض کنید ، فن خراب در فریزر باعث می شود برد جدید نیز خراب شود. بهترین تشخیص تعویض فن و برد یخچال مقاومت روی برد و پشت برد اصلی است.

فروش برد یخچال جنرال الکتریک در اصفهان

ارور hrs یخچال جنرال الکتریک پروفایل

در تعویض برد باید به این نکته توجه داشت،
شرکت جنرال الکتریک آمریکا در دستور کار یخچال گفته است برای از بین بردن سیم بلوز ترمیستور ، فقط در مدل بالا و پایین و مدل های رمزگذاری شده لازم است. لیستی از شماره سریال های برد وجود دارد. این بدان معنی است که اگر یخچال شما یک مدل رمزی است و سه حرف اول از شماره سریال با یکی از پیشوندهای ذکر شده شروع می شود ، پس شما باید همانطور که توضیح داده شد ، جامپر را برش دهید. یک مدل رمزگذار مدلی است که به جای دکمه فشار یا دیجیتال ، دارای کنترل های چرخش شماره گیری است. محل اتصال پلاگین J2 را که در عکس برد مشخص شده آزمایش فن را نشان می دهد. توجه داشته باشید که محل اتصال سوکت فن بستگی به مدل یخچال دارد، همچنین سوکت برد متفاوت است.
آزمایش های برد یخچال در این صفحه با روشن بودن و وصل شدن تمام سوکت ها انجام می شود.
اگر فن اواپراتور فریزر جنرال کار نکند ، عیب از فن یا برد یا هردوی آنها است.

خرابی برد جنرال الکتریک

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

روی برد قسمت فن فریزر ، چگونگي تشخیص اینکه آیا شما نیاز به تعویض فن ،تعمیر برد یا هر دو را دارید توضیح داده ایم.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که درب یخچال را باز کرده . پس از سه دقیقه یخچال و فریزر وارد یک حالت تست فن می شود که این کار باعث روشن شدن فن فریزر می شود. اگر فن فریزر کار نکند ، باید تشخیص دهید که عیب از برد هست یا فن فریزر.
در فریزر را باز کنید تا مطمئن شوید که فن کار میکند . همچنین تمام سوکت های متصل به برد حتی سوکت J2 را که مربوط به فن است را متصل کنید.
تست فن را انجام دهید، مولتی متر خود را روی ولتاژ DC بگذارید، و یکسر سیم خود را روی پین ۳ سوکت فن (پین سوم از سمت چپ) و سرسیم قرمز خود را روی پین ۸ قرار دهید و شما باید 12-14 VDC بگیرید، در غیر این صورت باید برد را تعمیر کنید.

سپس ، سر سیاه خود را بر روی همان سیم قرار دهید و برای آزمایش  پین ۴را تست کنید ، این پین باید 12 VDC نشان دهد . توجه داشته باشید که اگر یخچال و فریزر در حالت کم‌کار نیست ، ممکن است 8VDC نشان بدهد و در بعضی از مدلها حتی ممکن است 4VDC نمایش داده ، این بدان معنی است که فن در زمان تست روی دور کم است.

اگر ولتاژ اهم متر درست است و فن کار نکند ، فن فریزر باید عوض شود . اگر ولتاژ صحیح نبود ، برد را تعویض کنید. فن اصلی فریزر را می توانید از این سایت تهیه کنید.

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک GE در اصفهان توجه داشته باشید که برخی از مدل های برد الکترونیکی یخچال جنرال دارای فن کندانسور ۱۱۰ ولت هستند. اگر یخچال شما از این مدل است نمی توانید با استفاده از روشی که در زیر شرح داده شده موتور را از روی برد بررسی کنید. این بخش فقط برای مدل هایی است که با  فن های کندانسور 13ولت DC کار می‌کند . فن های DC کندانسور جنرال معمولاً سراميکی سفید رنگ هستند. فن 110 ولت AC با قدرت بیشتری و اندازه بزرگتر درکنار موتور قرار دارد.
فنی است که در نزدیکی کمپرسور در پشت یخچال قرار دارد هر زمان که کمپرسور در حال کار باشد باید کار می‌کند همان فن کندانسور است .

تست فن کندانسور در یخچال های الکترونیکی جنرال الکتریک GE

اگر کمپرسور در حال کار باشد ولی فن کار نکند یا با دور پایین کار کند احتمال خرابی فن هست اما می تواند عیب از برد اصلی یخچال باشد.
برای آزمایش برد اصلی را در پشت یخچال قرار داده، در این برد قسمتی به نام j2 وجود دارد ،  که مربوط به تست فن است . اهمتر خود را تنظیم کنید روی ولتاژ DC  و سر سیاه اهمتر را روی J2-pin 3 (پین سوم از سمت چپ) و سر قرمز خود را روی پین 8 J2 قرار دهید باید 12-14 VDC دریافت کنید که در غیر اینصورت برد خراب است.

سپس سیم سیاه اهمتر را بر روی همان سیم بگذارید و برای پین 5 تست کنید این پین باید 12VDC ، 8VDC یا 4VDC را به شما نشان دهد . توجه داشته باشید که اگر یخچال شما دارای موتور اینورتر دور متغیر باشد ، باید حداقل 4VDC را به شما نشان دهد .

اگر ولتاژ درست است و فن عمل نمی کند ، فن را تعویض کنید. اگر ولتاژ صحیح نبود، برد یخچال را تعمیر کنید. مدل هایی از یخچال های الکترونیکی GE دارای فن در قسمت پایین یخچال هستند و اگر فن یخچال کار نکند ، کارکرد یخچال به هم ریخته، فن یخچال در پشت جامیوه ای در قسمت پایین یخچال قرار دارد. برای دسترسی به پنکه باید تمام قفسه های یخچال در قسمت پایین یخچال بردارید.

توجه داشته باشید که در حالی که آنجا هستید ، مطمئن شوید که دمپر داخل آن مجرا بسته باشد. باید بسته شود که درحالی که مجرای خود را برداشته اید ، درب برای بیش از سه دقیقه باز شده است. اگر بسته نشده است آن را جایگزین کنید. آن را با تمام مجرای ، که شامل فن است. اگر پنکه کار نکند ، مشکل می تواند فن یا برد پشت یخچال باشد.
تمام سیم ها را وصل کنید به پلاگین J2 که در آن تست خواهید کرد. برای این آزمایش ، صفحه برد را پشت یخچال قرار دهید. در آن صفحه پلاگین با علامت J2 وجود دارد که در اینجا آزمایش فن انجام می شود. متر خود را تنظیم کنید تا ولتاژ DC را بخواند و سرب سیاه اهم متر خود را روی J2-pin 3 (پین سوم از سمت چپ) و سرب قرمز خود را روی pin J2 pin 8 قرار دهید و شما باید 12-14 VDC بگیرید و در غیر اینصورت برد را تعویض کنید.

آزمایش بعدی بین پین 6 و پین 8. شما باید حداقل 8 ولت DC داشته باشید. اگر ولتاژ وجود دارد اما فن در حال کار نیست ، فن را تعویض کنید و در صورت وجود ولتاژ ، برد را تعویض کنید.

اواپراتور یخچال برای مدل های دو اواپراتوره GE

بعضی از یخچال و فریزرهای جانبی GE از سیستم گاز رسانی دوگانه استفاده می کنند. روی این مدل ها یک فن اواپراتور برای بخش یخچال وجود دارد. تست این فن در همان پین ها انجام می شود اما ولتاژ متفاوت خواهد بود. برای تست این موتور فن دستورالعمل های زیر را دنبال کنید. اگر مدل دو اواپراتور دارید، باید فن یخچال را بررسی کنید.
مواد غذایی تازه در یخچال دو اواپراتوره جنرال الکتریک خراب می شوند.

سوختگی برد پروفایل

سوختگی برد یخچال پروفایل

برد یخچال جنرال الکتریک

برد یخچال پروفایل

قیمت برد یخچال پروفایل

برد یخچال پروفایل

فن پر سر و صدا در یخچال جنرال الکتریک، صدای فن یخچال جنرال الکتریک پروفایل :
به طور معمول اگر موتورهای فن در این یخچال ها پر سر و صدا باشند به دلیل خراب بودن برد اصلی است. مادر برد خراب باعث می شود که فن سریع سرعت خود را تغییر دهد ، باعث صدای فن شود و یا صدای آن را مانند زوزه کشیدن و صدای جیغ می کند . تغییرات سریع سرعت فن باعث خرابی آن می‌شود.

تشخیص خراب بودن فن یخچال جنرال الکتریک نمایندگی جنرال الکتریک اصفهان
خرابی فن فریزر جنرال الکتریک
“گرم شدن یخچال فریزر جنرال الکتریک”
خراب بودن برد و فن یخچال جنرال الکتریک
“تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک به علت خرابی فن”
نمایندگی خدمات جنرال الکتریک اصفهان تعویض فن جنرال الکتریک
نشتی آب یخچال جنرال الکتریک
نشتی آب یخچال فریزر ویرپول
مشکل آب دادن یخچال ساید general electric
رفع عیب یخچال ویرپول Whirlpool
آب دادن از زیر یخچال جنرال الکتریک وایت هاوس مابه وستینگ هوس فریجیدر آدمیرال
نمایندگی تعمیرات یخچال آمریکایی آدمیرال ویرپول جنرال الکتریک مابه وایت هوس فریجیدر وستینگ هاوس جنرال الکتریک در اصفهان

نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان

خدمات تعمیر یخچال جنرال الکتریک در خمینی شهر/خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در خمینی شهر اصفهان /نمایندگی رسمی یخچال جنرال الکتریک در خمینی شهر/ نمایندگی یخچال جنرال الکتریک اصفهان

خدمات پس از فروش یخچال جنرال الکتریک در اصفهان

نمایندگی رسمی تعمیرات جنرال الکتریک در اصفهان

خدمات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان

تعمیرگاه مجاز یخچال جنرال الکتریک اصفهان / فروش فن یخچال جنرال الکتریک در اصفهان / فروش قطعات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان/ نمایندگی فروش فیلتر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان / فروش برد یخچال ساید جنرال الکتریک پروفایل در اصفهان / نمایندگی خدمات یخچال general electric در اصفهان

فیلتر موشکی یخچال جنرال الکتریک

تعمیر مجاز یخچال جنرال الکتریک در اصفهان و نمایندگی یخچال جنرال الکتریک قم یزد کاشان اهواز شهرکرد شهرضا , تعمیر یخچال آمریکایی جنرال الکتریک در اصفهان , نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک در استان اصفهان

برفک زدن یخچال جنرال الکتریک GE
یخچال بدون برفک مابه
تست المنت و هیتر و سیستم برفک آب کردن یخچال جنرال الکتریک پروفایل مابه
تست المنت یخچال ساید general electric
برای تست هیتر یخ زدایی از راهنمای تعمیر یخچال جنرال الکتریک استفاده کنید.برفک زدن یخچال جنرال الکتریک

برق یخچال را قبل از تعمیرات قطع کنید.

هیتر یخچال خود را پیدا کرده، هیتر می تواند در پایین فریزر یخچال شما یا در زیر صفحه فلزی باشد. المنت برفکزدایی معمولاً در زیر لوله های گاز قسمت فریزر جنرال الکتریک هستند.
صفحه فلزی باید باز شود، با پیچ هایی در روبرو بسته شده . پیچ ها را با استفاده از پیچ گوشتی باز کنید تا گیره هایی را که پنل را در جای خود نگه داشته، آزاد کنید. برخی از یخچال های قدیمی ممکن است نیاز داشته باشند که قبل از دسترسی به المنت قاب بالا باز شود. هنگام برداشتن قاب احتیاط کنید زیرا به راحتی شکسته میشود. می توانید ابتدا با یک سشوار آن را گرم و سپس باز کنید.

فروش قطعات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان

هیتر فریزر جنرال الکتریک در یکی از سه نوع زیر است : هیتر میله ای استیل ،هیتر میله ای آلومینیومی ، المنت شیشه ای یخچال جنرال الکتریک .

فن یخچال ساید جنرال الکتریک

تعمیر یخچال جنرال الکتریک

قبل از اینکه هیتر را آزمایش کنید ، باید آن را باز کنید، المنت توسط دو سیم وصل می شود و سیم ها با اتصال مشکی یا قرمزی به هیتر وصل می‌شود، اتصالات را بگیرید و آنها را جدا کنید. برای کمک به شما ممکن است به یک دم باریک نیاز داشته باشید. سیم المنت یخچال را نکشید، چون احتمال قطع شدن وجود دارد.
برای تست هیتر یخچال از اهم متر استفاده کنید. مالتی ستر خود را روی kاهم بگذارید، سرسیم ها را در هر ترمینال قرار دهید. این باید خواندن را در هر نقطه بین صفر و بینهایت ایجاد کند. اگر اهم متر شما خواندن صفر یا خواندن بی نهایت را ایجاد می کند ، باید به طور اطمینان المنت یخچال فریزر شما جایگزین شود. انواع مختلفی از عناصر وجود دارد ، و بنابراین دشوار است بگویید دقیقاً کیلو اهم المنت شما دقیقاً چه خواهد بود. اما قطعاً نباید صفر یا بی نهایت باشد. اگر اینچنین هست هیتر را تعویض کنید.

سیستم برفکزدای و یخ دایی یخچال بدون برفک جنرال الکتریک :
رفع مشکل یخچال بدون برفک جنرال الکتریک

برفک زدن یخچال جنرال الکتریک

تست دیفراست یخچال پروفایل

مشکل برفک زدن یخچال آمریکایی جنرال الکتریک مابه وایت هاوس
چنانچه درب یخچال به طور مرتب باز شود ، هوا وارد قسمت فریزر می شود و به عنوان برفک روی لوله های تبخیر کننده گاز یخچال فریزر جمع می شود. طی چند روز این برفک ها بخش فریزر و اواپراتور را کاملاً پر می کند. تایمر دیفراست به طور مرتب کمپرسور را خاموش می کند و المنت هیتر یخچال فریزر را روشن می کند. هیتر فریزر برفک ها را آب کرده و تابه زیر یخچال کنار موتور از آب برفک ها پر می‌شود.

تایمر یخچال جنرال الکتریک در زیر قسمت درب فریزر را پیدا کرده ، پشت صفحه فریزر یا یخچال زیر فن ، هیتر را بررسی کنید. برای تست، تایمر را در جهت عقربه های ساعت تا زمانی که موتور یخچال خاموش شود بچرخانید ، از یک پیچ گوشتی استفاده کنید. این باید هیتر را به مدت ۲۰ تا ۴۰ دقیقه فعال کند . همزمان با چکه کردن آب ظرف زیر بغل موتور یخچال از آب برفک پر می‌شود. اما اگر هیتر داغ شود باید تایمر تعویض گردد. اگر هیتر گرم‌ نشود ، یخچال را از برق جدا کرده و با جدا کردن یخساز و قاب ، آن را از پشت قسمت فریزر جدا کنید. درپوش جلوی اواپراتور را باز کنید.

هیتر شیشه ای یخچال جنرال الکتریک را زیر قسمت لوله های گاز پیدا کنید. سیم های المنت را به اهمتر وصل کنید،
اگر مدار باز نشان داده شده است ، المنت را جایگزین کنید. ترمودیسک فریزر جنرال الکتریک به صورت سری با المنت بسته شده . تا زمانی که دمای لوله تبخیر کننده کمتر از ۴۵ درجه باشد ، باید وصل باشد . اگر ترمودیسک به احتمال زیاد خراب باشد ، در اینصورت هیتر گرم نمی‌شود.
طریقه عوض کردن المنت یخچال فریزر جنرال الکتریک
بعد از باز شدن ، هر دو سیم سیاه را از سیم کشی دیگر جدا کنید. هیتر قدیمی را از گیره های نصب رها کنید. و هیتر جدید را به همان روشی که قدیمی اش را برداشته اید نصب کنید. سیم های جدید را به همان بسته های سیم که قدیمی در آن قرار گرفته پیچیده و اتصالات سیم را روکش بزنید.

تعویض تایمر یخچال جنرال الکتریک
تایمر مدل مکزیکی بهترین تایمر یخچال جنرال الکتریک :

نمایندگی یخچال GE در اصفهان

تعویض تایمر یخچال جنرال الکتریک :
پیچ های تایمر جنرال الکتریک را باز کنید . ۴ سیم به تایمر وصل شده است . سوکت را از تایمر خراب جدا کنید و به تایمر جدید وصل کنید . تایمر جدید را با استفاده از 2 پیچ سر جا نصب کنید .
نحوه تعویض تایمر یخچال فریزر جنرال الکتریک پروفایل :
طریقه تعویض المنت هیتر یخچال general electric
در طول کارکرد یخچال ، هیتر یخچال برفک ها را از روی لوله های فریزر آب می‌کند. اگر قسمت یخچال گرم شود ، برفک در فریزر درست شده و یخچال و فریزر بدون توقف کار میکند و قطع نمی کند.
اگر هیتر گرمایش یخچال فریزر خراب است ، آن را با قطعات تولیدی توسط سازنده  یخچال ویرپول جایگزین، واگر المنت به وضوح آسیب نبیند ، یک تکنسین تعمیر یخچال باید قبل از تعویض هیتر ، علت ایجاد برفک را تشخیص دهد ، زیرا یک المنت اصلی یخچال ویرپول نایاب بوده و قیمت گزافی دارد.

مرحله دوم
طبقه ها و کشو های یخچال را دربیاورید ، پیچ ها را از پایه های قفسه در دیواره فلزی فریزر باز کنید.
نکته: در صورت لزوم ، برای راهنمایی برداشتن سبد و قفسه های موجود در فریزر ، به راهنمای استفاده از یخچال ویرپول مراجعه فرمایید.

مرحله سوم
صفحه روبرو را باز کنید. از روی قاب فریزر، پیچ ها را باز کنید ،  پایین پنل را کمی بیرون بکشید تا آزاد شود و سپس صفحه را از فریزر خارج کنید.
پیچ های صفحه اواپراتور را باز کنید.
مرحله چهارم
سوکت المنت را جدا کنید.
سیم های هیتر را از سوکت جدا کنید.

مرحله پنجم
هیتر یخچال جنرال الکتریک را جدا کرده،
بخش های اضافی را از هیتر جدا کنید.
هیتر را از قسمت فلزی باز کنید.

مرحله ششم
هیتر جدید را نصب کنید،
هیتر جدید را در قسمت جای فلزی قرار داده، گیره های فلزی را با پیچ روی اواپراتور محکم ببندید.
سیم ها را در بالای قسمت لوله ها چسب کنید.

مرحله هفتم
صفحه فلزی را سرجا قرار در روبرو داده، و پیچ ها را مجدداً نصب کرده و آن ها محکم کنید، پیچ ها را تا زمانی که محکم شوند بچرخانید و سپس آنها را با پیچ گوشتی ببندید.

مرحله آخر
یخچال را به برق زده و به مدت یکروز آن را تست کنید،
دما و سردی یخچال جنرال الکتریک خوب نیست
سرمای فریزر جنرال الکتریک به اندازه کافی نیست

دلایل اصلی خراب شدن یخچال جنرال الکتریک :

خرابی لاستیک درب یخچال جنرال الکتریک ، برفک گرفتن یخچال جنرال الکتریک ،  کثيف شدن کندانسور یخچال جنرال الکتریک مدل پروفایل ، عمل نکردن المنت یخچال جنرال الکتریک ،  برفک زدن  یخچال فریزر جنرال الکتریک پروفایل ،  تعویض المنت یخچال جنرال الکتریک , قیمت هیتر یخچال ساید جنرال الکتریک , خراب شدن مواد غذایی در یخچال ساید جنرال الکتریک , تعمیر یخچال فریزر به علت برفک زدن فریزر جنرال الکتریک , نمایندگی یخچال پروفایل در اصفهان , تعمیر المنت هیتر یخچال جنرال الکتریک پروفایل , مشکل برفکزدایی فریزر جنرال الکتریک , تعویض المنت فریزر جنرال الکتریک , خراب شدن برفک زدن فریزر GE ,  تعمیرات برفک زدن یخچال فریزر بدون برفک general electric , گرم شدن یخچال جنرال الکتریک نمایندگی جنرال الکتریک اصفهان , شارژ گاز یخچال ساید آمریکایی جنرال الکتریک ,  تست برفک زدن یخچال پروفایل , آموزش تعمیر یخچال جنرال الکتریک , گرم شدن فریزر ساید جنرال الکتریک مدل پروفایل

جهت مشاوره و تعمیر یخچال جنرال الکتریک در اصفهان با تکنسین های یخچال جنرال الکتریک در اصفهان تماس بفرمایید:

شماره تماس:09132009890

Call Now Buttonهم اکنون تماس بگیرید09132009890

Enter your keyword