تماس با ما: 09132009890

نمایندگی یخچال مای تگ MAYTAG

نمایندگی یخچال مای تگ MAYTAG

نمایندگی یخچال مای تگ MAYTAG

نمایندگی تعمیرات یخچال مای تگ در اصفهان

خدمات مجاز تعمیر یخچال ساید آدمیرال مای تگ در اصفهان |09132009890

نمایندگی یخچال ADMIRAL /MAYTAG در اصفهان

خدمات پس از فروش یخچال میتگ در اصفهان

تعمیر یخچال ساید آدمیرال مای تگ در منزل در کمترین زمان توسط افراد دارای تجربه و تخصص کافی در این شرکت با ضمانتنامه کتبی 18 ماهه و استفاده از قطعات اصلی مکزیکی

نمایندگی یخچال maytag اصفهان

یکی از محاصن  این شرکت استفاده از قطعات اصلی با کیفیت می باشد که از مهم ترین دغدغه مشتریان عزیز است.

نمایندگی وایت هاوس اصفهان , نمایندگی مابه در اصفهان , نمایندگی آدمیرال در اصفهان , نمایندگی ویرپول در اصفهان , نمایندگی جنرال الکتریک در اصفهان , نمایندگی پروفایل در اصفهان , نمایندگی یخچال جنرال الکتریک در اصفهان , نمایندگی یخچال آدمیرال در اصفهان , نمایندگی تعمیر یخچال جنرال پروفایل در اصفهان , خدمات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان , نمایندگی یخچال کنمور در اصفهان , نمایندگی یخچال WHIRLPOOL  در اصفهان ,  نمایندگی یخچال مابه در اصفهان , نمایندگی یخچال WHITE HOUSE در اصفهان , تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک  تعویض فن فریزر یخچال جنرال الکتریک قیمت برد یخچال جنرال الکتریک , لامپ یخچال آمریکایی , فروش قطعات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان , نمایندگی رسمی جنرال الکتریک اصفهان , تعمیر یخچال ساید آمریکایی در اصفهان

نمایندگی یخچال ساید بای ساید آمریکایی در اصفهان

نمایندگی تعمیرات یخچال آدمیرال مای تگ در اصفهان

نمایندگی تعمیرات یخچال جنرال الکتریک در اصفهان

نمایندگی تعمیرات یخچال مابه در اصفهان

نمایندگی تعمیرات یخچال MABE در اصفهان

نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در اصفهان

نمایندگی تعمیرات یخچال وایت هاوس در اصفهان

نمایندگی تعمیرات یخچال White house در اصفهان

تعمیر یخچال ساید باید ساید آمریکایی وایت هاوس White house در اصفهان

دلایل خراب شدن یخچال آدمیرال مای تگ ADMIRAL / MAY TAG

خرابی فن یخچال فریزر امریکایی آدمیرال
تویض فن یخچال آدمیرال
علت خاموش شدن یخچال آدمیرال مای تگ
دفترچه راهنمای یخچال آدمیرال

مطالب زیر برای یخچال های  الکترونیکی آدمیرال مای تگ  است که بعد از سال 2004 ساخته شده موجود است:
فروش و تعویض فن یخچال و فریزر برای یخچال و فریزرهای ساید الکترونیکی آدمیرال , برد الکترونیکی فن فریزر را در این مدل ها کنترل می کند. برای همین تعمیر این یخچال مدل مای تگ کمی سخت است . برد در یخچال های جدید مای تگ است و در مدل های قدیمی وجود ندارد . یک ورق فلزی یا در پایین چپ  یخچال بسته که با پیچ یک چهارم باز می شود.

تعمیر برد یخچال آدمیرال مای تگ

شرکت یخچال آدمیرال مای تگ  در دستور کار یخچال گفته است برای از بین بردن بلوز ترمیستور ، فقط در مدل بالا و پایین و مدل های رمزگذاری شده لازم است. لیستی از شماره سریال های برد وجود دارد. این بدان معنی است که اگر یخچال شما یک مدل رمزی است و سه حرف اول از شماره سریال با یکی از پیشوندهای ذکر شده شروع می شود ، پس شما باید همانطور که توضیح داده شد ، جامپر را برش دهید. یک مدل رمزگذار مدلی است که به جای دکمه فشار یا دیجیتال ، دارای کنترل های چرخش شماره گیری است. محل اتصال سوکتJ2 را که در عکس برد مشخص شده آزمایش فن را نشان می دهد. توجه داشته باشید که محل اتصال سوکت فن بستگی به مدل یخچال مای تگ بستگی دارد
آزمایش های برد یخچال آدمیرال مای تگ در این صفحه با روشن بودن و وصل شدن تمام سوکت های یخچال تست میشود,
اگر فن اواپراتور یخچال ADMIRAL / MAYTAG  کار نکند ، عیب میتواند از فن یا برد باشد.
روی برد قسمت فن فریزر ، چگونگي تشخیص اینکه آیا شما نیاز به تعویض فن ،تعمیر برد یا هر دو را دارید توضیح داده ایم.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که درب یخچال را باز کرده . پس از سه دقیقه یخچال و فریزر وارد یک حالت تست فن می شود که این کار باعث روشن شدن فن فریزر می شود. اگر فن فریزر کار نکند ، باید تشخیص دهید که عیب از برد هست یا فن فریزر.
در فریزر را باز کنید تا مطمئن شوید که فن کار میکند . همچنین تمام سوکت های متصل به برد حتی سوکت J2 را که مربوط به فن است را متصل کنید.
تست فن را انجام دهید، مولتی متر خود را روی ولتاژ DC بگذارید، و یکسر سیم خود را روی پین ۳ سوکت فن (پین سوم از سمت چپ) و سرسیم قرمز خود را روی پین ۸ قرار دهید و شما باید 12-14 VDC بگیرید، در غیر این صورت باید برد را تعمیر کنید.

سپس ، سر سیاه خود را بر روی همان سیم قرار دهید و برای آزمایش  پین ۴را تست کنید ، این پین باید 12 VDC نشان دهد . توجه داشته باشید که اگر یخچال و فریزر در حالت کم‌کار نیست ، ممکن است 8VDC نشان بدهد و در بعضی از مدلها حتی ممکن است 4VDC نمایش داده ، این بدان معنی است که فن در زمان تست روی دور کم است,

اگر ولتاژ اهم متر درست است و فن کار نمی کند ، فن فریزر باید عوض شود . اگر ولتاژ صحیح نبود ، برد را تعویض کنید. فن اصلی فریزر را می توانید از این سایت تهیه کنید.

توجه داشته باشید که برخی از مدل های برد الکترونیکی آدمیرال دارای فن کندانسور ۱۱۰ ولت هستند. اگر یخچال شما از این مدل است نمی توانید با استفاده از روشی که در زیر شرح داده شده موتور را از روی برد بررسی کنید. این بخش فقط برای مدل هایی است که با  فن های کندانسور 13ولت DC کار می‌کند . فن های DC کندانسور جنرال معمولاً سراميکی سفید رنگ هستند. فن 110 ولت AC با قدرت بیشتری و اندازه بزرگتر درکنار موتور قرار دارد.
فنی است که در نزدیکی کمپرسور در پشت یخچال قرار دارد هر زمان که کمپرسور در حال کار باشد باید کار می‌کند همان فن کندانسور است .

تست یخچال های الکترونیکی آدمیرال مای تگ

اگر کمپرسور یخچال آدمیرال در حال کار باشد ولی فن کار نکند یا با دور پایین کار کند احتمال خرابی فن هست اما می تواند عیب از برد اصلی یخچال باشد.
برای آزمایش برد اصلی را در پشت یخچال قرار داده، در این برد قسمتی به نام j2 وجود دارد ،  که مربوط به تست فن است . اهمتر خود را تنظیم کنید روی ولتاژ DC  و سر سیاه اهمتر را روی J2-pin 3 (پین سوم از سمت چپ) و سر قرمز خود را روی پین 8 J2 قرار دهید باید 12-14 VDC دریافت کنید که در غیر اینصورت برد خراب است.

سپس سیم سیاه اهمتر را بر روی همان سیم بگذارید و برای پین 5 تست کنید این پین باید 12VDC ، 8VDC یا 4VDC را به شما نشان دهد . توجه داشته باشید که اگر یخچال شما دارای موتور اینورتر دور متغیر باشد ، باید حداقل 4VDC را به شما نشان دهد .

اگر ولتاژ درست است و فن عمل نمی کند ، فن را تعویض کنید. اگر ولتاژ صحیح نبود، برد یخچال را تعمیر کنید. مدل هایی از یخچال های الکترونیکی GE دارای فن در قسمت پایین یخچال هستند و اگر فن یخچال کار نکند ، کارکرد یخچال به هم ریخته، فن یخچال در پشت جامیوه ای در قسمت پایین یخچال قرار دارد. برای دسترسی به پنکه باید تمام قفسه های یخچال در قسمت پایین یخچال بردارید.

توجه داشته باشید که در حالی که آنجا هستید ، مطمئن شوید که دمپر داخل آن مجرا بسته باشد. باید بسته شود که درحالی که مجرای خود را برداشته اید ، درب برای بیش از سه دقیقه باز شده است. اگر بسته نشده است آن را جایگزین کنید. آن را با تمام مجرای ، که شامل فن است. اگر پنکه کار نکند ، مشکل می تواند فن یا برد پشت یخچال باشد.
تمام سیم ها را وصل کنید به پلاگین J2 که در آن تست خواهید کرد. برای این آزمایش ، صفحه برد را پشت یخچال قرار دهید. در آن صفحه پلاگین با علامت J2 وجود دارد که در اینجا آزمایش فن انجام می شود. متر خود را تنظیم کنید تا ولتاژ DC را بخواند و سرب سیاه اهم متر خود را روی J2-pin 3 (پین سوم از سمت چپ) و سرب قرمز خود را روی pin J2 pin 8 قرار دهید و شما باید 12-14 VDC بگیرید و در غیر اینصورت برد را تعویض کنید.

آزمایش بعدی بین پین 6 و پین 8. شما باید حداقل 8 ولت DC داشته باشید. اگر ولتاژ وجود دارد اما فن در حال کار نیست ، فن را تعویض کنید و در صورت وجود ولتاژ ، برد را تعویض کنید.

اواپراتور یخچال آدمیرال مای تگ

بعضی از یخچال و فریزرهای جانبی GE از سیستم گاز رسانی دوگانه استفاده می کنند. روی این مدل ها یک فن اواپراتور برای بخش یخچال وجود دارد. تست این فن در همان پین ها انجام می شود اما ولتاژ متفاوت خواهد بود. برای تست این موتور فن دستورالعمل های زیر را دنبال کنید. اگر مدل دو اواپراتور دارید، باید فن یخچال را بررسی کنید.
مواد غذایی تازه در یخچال دو اواپراتوره خراب می شوند.

صدا دادن یخچال آدمیرال

صداکردن یخچال آدمیرال میتگ

سر و صدا در یخچال آدمیرال مای تگ یخچال جنرال پروفایل :
به طور معمول اگر موتورهای فن در این یخچال ها پر سر و صدا باشند به دلیل خراب بودن برد اصلی است. مادر برد خراب باعث می شود که فن سریع سرعت خود را تغییر دهد ، باعث صدای فن شود و یا صدای آن را مانند زوزه کشیدن و صدای جیغ می کند . تغییرات سریع سرعت فن باعث خرابی آن می‌شود.

خاموش شدن یخچال آدمیرال مایتگ مدل سه درب فرنچ

 

تشخیص خراب بودن فن یخچال آدمیرال مای تگ
خرابی فن فریزر آدمیرال ADMIRAL
“گرم شدن یخچال ADMIRAL”
خراب بودن برد و فن یخچال MAYTAG
“تعمیر برد یخچال MAYTAG”
نمایندگی MAY TAG

فروشگاه یخچال آدمیرال

فروش قطعات یخچال آدمیرال / فروش قطعات یخچال مای تگ  MAYTAG

Enter your keyword