تماس با ما: 09132009890

فیلتر یخچال ساید

فیلتر یخچال

خرابی فن یخچال جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC
تشخیص عیب فن یخچال فریزر آمریکایی جنرال الکتریک پروفایل
این راهنمای موتور فن یخچال جنرال الکتریک GENERAL ELECTRIC برای یخچال و فریزرهای الکترونیکی GE است که بعد از سال 2002 ساخته شده است. از جمله یخچال، فریزر بالا ، و مدلهای ساید بای ساید جنرال الکتریک.

تشخیص خرابی فن یخچال و فریزر برای یخچال و فریزرهای الکترونیکی جنرال پروفایل . برد الکترونیکی (مادر برد) فن فریزر را در این یخچال ها کنترل می کند. این امر بررسی آنها را دشوارتر می کند اما با مطالعه این مطلب کار شما راحت می شود. برد یخچال و فریزرها در یخچال و فریزرهای الکترونیکی GE مدل های جدید وجود دارد . یک ورق فلزی یا در پایین سمت راست یا بالا سمت چپ پشت یخچال با پیچ ۱/۴ بسته شده.
توجه داشته باشید که همه یخچال و فریزرهای GE ساخته شده پس از سال 2002 مدل های الکترونیکی نیستند ، بنابراین این صفحه فلزی وجود ندارد، یخچال شما یخچال الکترونیکی نیست بلکه مکانیکی است، اما اگر برد الکترونیکی دارد و فن فریزر کار نمی کند این صفحه کمک می کند.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Enter your keyword